İNGİLİZCE SOKAKTA!


Tes-İş Adapazarı Anadolu Lisesi Kasım ayından bu yana devam eden “English in Street” eTwinning projesini tamamlıyor

Tes-iş Adapazarı Anadolu Lisesi Müdürü Cengiz Kıyak yaptığı açıklamada; 25 Kasım 2018’den itibaren Türkiye’den yedi bölgeden 40 okul  ve Avrupa ortaklarıyla yürütülen “English in Street” (İngilizce Sokakta) uluslararası eTwinning projesine okulumuz 15 öğrenci ve  İngilizce Öğretmenleri Vesile Uslu - Senem Sönmez ile  dahil olmuştur” dedi.

FARKINDALIK
Kıyak; “Projenin amacı okullarda İngilizce’ye ilgiyi arttırmak, öğrencilerin İngilizce’yi eğlenerek öğrenmelerini sağlamak, yaratıcılıklarını geliştirmek ve web.2 araçlarının kullanımını yaygınlaştırmak, İngilizce dilinde günlük temel iletişim becerilerini geliştirerek öğrencilerin özgüvenlerine katkıda bulunmak, takım çalışması, işbirliği ve paylaşma yoluyla sosyalleşmelerini sağlamaktır. Ayrıca arkadaşlık, hoşgörü, sevgi gibi değerler eğitimi ile bu konularda öğrencilerde farkındalık yaratmaktır. Proje aynı zamanda 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında Tasarım-Beceri Atölyelerine güzel bir örnek teşkil etmektedir” diye konuştu.

TEŞEKKÜR
Kıyak; “Öncelikle okulumuzu projeye dahil eden İngilizce Öğretmeni Muhammet Aydın’a ve değerli öğrencilerine teşekkür ediyoruz. Proje süresince bizlerden desteğini esirgemeyen ve her konuda bize yardımcı olan okul müdürümüz Cengiz Kıyak ve müdür yardımcılarımıza, olumlu düşünceleriyle bizi destekleyen öğretmen ve öğrencilerimize, çalışmalarımız sırasında bizimle ilgilenen okulumuz yardımcı personellerine teşekkür ediyoruz.”

14 Haziran 2019 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Büyükşehir Belediye Başkanı Yüce, “Çamdağı Barajı’nı inşa edeceğiz. İhale aşamasına gelen barajı yap-işlet-devret modeliyle şehre kazandıracağız” dedi
KUZEYE ALTERNATİF KAYNAK TRAFİK DEDEKTİFLERİNE EĞİTİM KOCAALİ YOLU ULAŞIMA KAPANDI! GÜÇLÜ İŞBİRLİĞİ İLE YARDIMLAR ARTACAK ‘İNSANCA YAŞAMAK İSTİYORUZ’ KAYA’NIN ACI GÜNÜ ‘TARIMI AYAĞA KALDIRABİLİRİZ’ HENDEK'TE AÇIK TEKLİF USULÜ İHALE

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYA GAZETECİLER BİRLİĞİ’NİN BAŞKENT ZİYARETİ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara