OY FİYASKOSU!


Sakaryaspor Kulübüne üye olan ve oy kullanmayı bekleyenlere büyük darbe!

16 Haziran Pazar günü yapılacak olan Sakaryaspor Olağanüstü Genel Kurulunda oy kullanabilmek için, ne yeni üye kayıtları yapılacak, ne de yeni üye olan bazı delegeler oy kullanabilecek!

TÜZÜK BÖYLE DİYOR MUŞ!
Sakaryaspor Kulübü tarafından yapılan açıklamada, üye aidatlarını ödemeyenlerin üyelikleri düşürülecek ve bu seçimde oy kullanamayacaklar. Ayrıca seçime kadar herkes üye olabilecek ama bu kez de bu seçimde oy kullanılmasına izin verilmeyip, bundan sonraki seçimlerde oy kullanma hakkı tanınacak. Gerekçe ise, Tüzük gereği Sakaryaspor A.Ş Olağanüstü Genel Kurul çağrısına kadar kulübe üye olanların bu seçimde oy kullanıp seçme ve seçilme hakkına sahip olacağı. Burada ilginç olan bir başka konu ise, yeni üye olanların bu seçimde yönetime girme veya başkan adayı olma hakkına sahip olup olamayacağı ki bu da bugünkü basın toplantısında ele alınacak.

13 Haziran 2019 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU HALKIN ÖNÜNE GEÇİLEMEZ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara