SAĞLIK HABERLERİ

Hendek Sağlık Müdürlüğü ve Hendek Belediyesi ortaklığında “Gençler ve Ruh Sağlığı” konulu panel düzenlendi; Teknoloji ve internet bağımlılığı, gençlerde otorite ve özerklik arasındaki ilişki-yaratıcılık, inovasyon-girişimcilik ele alındı.
GENÇLERDE RUH SAĞLIĞI KONUŞULDU KARASU’DA MESAİ DIŞI POLİKLİNİK HİZMETİ PANELE DAVETLİSİNİZ HEKİMLERE KUPA VE SÜLÜK EĞİTİMİ RUH SAĞLIĞINA DİKKAT ÇEKTİLER MEME KANSERİNE DİKKAT! KÜÇÜK YUNUS’TAN MEKTUPLU TEŞEKKÜR BEL AĞRISINI HAFİFE ALMAYIN!
MEME KANSERİ HAKKINDA BİLGİLENDİRDİLER MEME KANSERİ HAKKINDA BİLGİLENDİRDİLER Özel Konak Hastanesi Sakarya tarafından 1-31 Ekim Meme Kanseri Farkındalık Ayı kapsamında meme kanseri bilgilendirme etkinliği düzenlendi. DR. ENDER SARAÇ GEYVE’Yİ GEZDİ DR. ENDER SARAÇ GEYVE’Yİ GEZDİ Geleneksel Geyve Ayva Festivali'nin son gününde konferans vermek üzere Geyve’ye gelen Dr. Ender Saraç, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ile birlikte Geyve Yöresel Ürünler Üretim Merkezi'ni ziyaret etti. “GİZLİ KAHRAMANLAR SAĞLIK ÇALIŞANLARI” “GİZLİ KAHRAMANLAR SAĞLIK ÇALIŞANLARI” Memur-Sen Genel Başkanı ve Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş, sağlık hizmetlerinde 16 yılda sessiz bir devrim yaşandığını ve sağlık çalışanlarının bu başarıyı sırtlayan gizli kahramanlar olduğunu söyledi. KARASU’DA İKİ DOKTOR DAHA GÖREVE BAŞLADI KARASU’DA İKİ DOKTOR DAHA GÖREVE BAŞLADI Karasu Devlet Hastanesi’nde göz Hastalıkları ile deri ve zührevi hastalıklar uzmanı iki doktor göreve başladı. ÜÇ AMELİYATTAN SONRA HAYATINI ŞOKUNU YAŞADI! ÜÇ AMELİYATTAN SONRA HAYATINI ŞOKUNU YAŞADI! Meme kanseri olduğu söylenerek, 3 ameliyat geçiren ve memesi alınan Çiğdem Kışlalı (46), eline geçen patoloji sonucunda kansere rastlanmadığını öğrenince hayatının şokunu yaşadı

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

TCDD’NİN AYIBI

Çok Okunanlar
  1. Bugün
  2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara