GEVHERLER DERNEKLEŞME KARARI ALDI


Ata ve Atî buluşmasının 1.si Bayraktepe Sosyal Tesislerinde düzenlendi

Gevher Sülalesi ve Akraba Topluluğu olarak düzenlenen kahvaltıya birçok gencin yanı sıra aile büyükleri de katıldı. Daha çok fikir alışverişi ve daha sonra ki toplantılara ön hazırlık olsun diye düzenlenen program gayet güzel kararlar alınarak son buldu. Temsilen her aileden bir kişi katıldı.

GEVHERLER DERNEKLEŞİYOR
Bayraktepe sosyal tesislerinde kahvaltıda bir araya gelen Gevher Ailesi ve Akraba Topluluğu yaptıkları istişareler sonucu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin kurulmasına karar verdi.

Bu dernek Aile içinde Üniversite okuyan çocuklara burs vermek, yeni evlenenlere düğün yardımı yapmak, maddi ve manevi sıkıntıları birlikte aşmak amacı ile kurulduğu bildirdi. Dernekleşmenin birliği arttıracağına ve bu tür programların ve faaliyetlerin daha sıklıkla yapılmasını kolaylaştıracağı üzerinde duruldu.

Dernekleşme yönünde karar alınmasının ardından 12 kişilik koordinasyon ekibi kuruldu.

9 Haziran 2019 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü ve Zabıta ekipleri şehirde sayıları gittikçe artan dilencilere yaptıkları uygulamalarla geçit vermiyor. Ekipler, ana cadde üzerinde, cami önlerinde, parklarda dilenen şahıslara yönelik uygulamalarını arttırdı
DİLENCİLERE GEÇİT YOK! 'MAAŞ ALAN ANNEYE NAFAKA VERİLMEZ!' ZABITALAR DİLENCİLERE GÖZ AÇTIRMIYOR SAPANCA'DA DERE KÖPÜRDÜ! SIKIŞAN KEDİYİ İTFAİYE EKİBİ KURTARDI SUÇ MAKİNESİ YAKAYI ELE VERDİ "TASARRUF ÇIKARMAKLA OLMAZ!" KOBİ’LERE DESTEK CAN SUYU NİTELİĞİNDE

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BAHADIR ÖZÜŞEN RÜZGARI

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara