ALEMDAR’DAN BAYRAM TEBRİĞİ


Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar yayımladığı mesajla tüm islam aleminin Ramazan Bayramını tebrik etti

Ramazan ayı boyunca varolan huzur ikliminin ardından şimdi de bayrama kavuşmanın sevincini yaşadıklarını dile getiren Başkan Alemdar “Bir Ramazan’ı daha uğurluyoruz. Rabbim bu mübarek ayda yaptığımız tüm ibadetlerimizi dergahında kabul buyursun.  Bir yanda  onbir ayın sultanı Ramazan’ı uğurlamanın burukluğu, diğer yanda ise Bayrama kavuşmanın sevinci var içimizde. Rabbim tüm islam alemini daha nice ramazanlara bayramlara kavuştursun.” dedi.

BAYRAM MUHABBETTİR
Bayramların birliğimizi bereberliğimizi pekiştiridiği için önemli olduğunu vurgulayan Başkan Alemdar, “Bayram muhabbettir, samimiyettir, kardeşliktir. Peygamber Efendimiz’in buyurdukları gibi (asm) ‘Sıla-i rahim, Rahmân’dan bir bağdır. Kim bu bağı koparmaz ve akrabasına ulaşırsa, Allah’a ulaşmış olur.’ diyerek ailemiz, dostlarımız, akrabalarımız gibi, bizi biz yapan değerlerimizi unutmamamızı tavsiye etmiştir. Bayramlar bu güzel duyguları hatırlamak için birer vesiledir. Tüm hemşerilerimizin bu fırsatı değerlendirerek güzel bir bayram geçirmelerini diliyorum.” dedi.

TÜM VATANDAŞLAR DAVETLİ
4 Haziran Salı günü (bayramın 1. Günü) belediye hizmet binasında düzenlenecek bayramlaşma programına tüm vatandaşların davetli olduğunu ifade eden Başkan Alemdar, “Belediyemizin geleneksel bayramlaşma programı bayramın birinci günü öğle namazı sonrası saat 13.30’da belediye hizmet binamızda gerçekleşecek. Bu büyük ve bir o kadar da anlamlı buluşmaya tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz” dedi.

2 Haziran 2019 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü ve Zabıta ekipleri şehirde sayıları gittikçe artan dilencilere yaptıkları uygulamalarla geçit vermiyor. Ekipler, ana cadde üzerinde, cami önlerinde, parklarda dilenen şahıslara yönelik uygulamalarını arttırdı
DİLENCİLERE GEÇİT YOK! 'MAAŞ ALAN ANNEYE NAFAKA VERİLMEZ!' ZABITALAR DİLENCİLERE GÖZ AÇTIRMIYOR SAPANCA'DA DERE KÖPÜRDÜ! SIKIŞAN KEDİYİ İTFAİYE EKİBİ KURTARDI SUÇ MAKİNESİ YAKAYI ELE VERDİ "TASARRUF ÇIKARMAKLA OLMAZ!" KOBİ’LERE DESTEK CAN SUYU NİTELİĞİNDE

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BAHADIR ÖZÜŞEN RÜZGARI

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara