SAPANCA FESTİVAL BAŞVURULARI BAŞLADI


Sapanca Belediyesi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan el sanatları festivali hazırlıklarını tamamlıyor.

25-28 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek olan Sapanca Belediyesi 3. El Sanatları Festivali bu yıl da dopdolu geçecek. Sapanca Belediyesi Kültür Müdürü Çağrı Turgay Ustaoğlu festival ile ilgili açıklamada bulundu; “Her sene olduğu gibi bu senede Kırkpınar’da düzenleyeceğimiz festivalde yer almak, coşkuyu yaşamak, eğlencenin tadına varmak isteyen herkesi festival alanına bekliyoruz. 3. El Sanatları Festivali’nde stant kiralamak isteyen vatandaşlarımız 0 533 153 58 02 nolu telefondan, kultur@sapanca.bel.tr ve www.sapanca.bel.tr adresinden bilgilere ulaşabilir” diye belirtti.
Sapanca Belediyesi, tarafından stant başvurularının, Sapaş Turizm Gıda Ticaret San. Ve Tic. A.Ş Ziraat Bankası Sapanca Şubesi 565-68624370-5012 hesap ve TR3400 0100 0565 6862 4370 5012 nolu ibana yatırılabileceği bilgisi paylaşıldı.

30 Mayıs 2019 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü ve Zabıta ekipleri şehirde sayıları gittikçe artan dilencilere yaptıkları uygulamalarla geçit vermiyor. Ekipler, ana cadde üzerinde, cami önlerinde, parklarda dilenen şahıslara yönelik uygulamalarını arttırdı
DİLENCİLERE GEÇİT YOK! 'MAAŞ ALAN ANNEYE NAFAKA VERİLMEZ!' ZABITALAR DİLENCİLERE GÖZ AÇTIRMIYOR SAPANCA'DA DERE KÖPÜRDÜ! SIKIŞAN KEDİYİ İTFAİYE EKİBİ KURTARDI SUÇ MAKİNESİ YAKAYI ELE VERDİ "TASARRUF ÇIKARMAKLA OLMAZ!" KOBİ’LERE DESTEK CAN SUYU NİTELİĞİNDE

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BAHADIR ÖZÜŞEN RÜZGARI

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara