HENDEK’TE TİYATRO ZAMANI


İlçemizin seçkin okullarından Şehit Ahmet Özsoy İmam Hatip Ortaokulu üçüncü kez sahne alacak

31 MAYIS CUMA
‘Şehadete Koşanlar'dan sonra “Doktor Çıldırdı”, dedi ve şimdi  de “(K)antin Kuntin İşler” diyor. Baştan sona komedi olan , gülme garantili, tek perdelik tiyatro 31 Mayıs Cuma günü saat: 14.30 ve 15.20'de olmak üzere 2 seans halinde sahnelenecek.

EMEĞİ GEÇENLER
İsmail Malatya yazdı ve yönetti. Kostüm ve dekorunu Habibe Emel Demir yaptı.. Bütün öğrenci ve velilerin heyecanla bekledikleri gösterinin son provaları yapılıyor. Şehit Ahmet Özsoy İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Selçuk Tazim, okuldaki sanatsal ve sportif faaliyetlerin çok önemli olduğunu belirterek, Hendek halkınının bu muhteşem geceye davetli olduğunu söyledi.

24 Mayıs 2019 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü ve Zabıta ekipleri şehirde sayıları gittikçe artan dilencilere yaptıkları uygulamalarla geçit vermiyor. Ekipler, ana cadde üzerinde, cami önlerinde, parklarda dilenen şahıslara yönelik uygulamalarını arttırdı
DİLENCİLERE GEÇİT YOK! 'MAAŞ ALAN ANNEYE NAFAKA VERİLMEZ!' ZABITALAR DİLENCİLERE GÖZ AÇTIRMIYOR SAPANCA'DA DERE KÖPÜRDÜ! SIKIŞAN KEDİYİ İTFAİYE EKİBİ KURTARDI SUÇ MAKİNESİ YAKAYI ELE VERDİ "TASARRUF ÇIKARMAKLA OLMAZ!" KOBİ’LERE DESTEK CAN SUYU NİTELİĞİNDE

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BAHADIR ÖZÜŞEN RÜZGARI

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara