YİNE ÜÇ HOCAYLA!


Üç teknik adam değişikliği Sakaryaspor'a yine finali yaşattı.

Sakaryaspor 2018-2019 sezonu kadrosunu Ahmet Yıldırım’a kurdurdu. Ancak Yıldırım kurduğu takımı oynatmada zorluklar yaşadı. 4 maçta alınan 4 puan ile bileti kesildi. İsmail Ertekin göreve başladığında 18 maçlık yenilmezlik serisi ile Sakaryaspor un bir anda gündeme taşıdı. Ertekin ile çıkılan 24 maçta 51 puan ile maç başı 2.1 puan ortalaması yakalandı. İkinci yarını ilk 4 maçında 5 ile yetinilince Ankara Demirspor maçının ardından affını isteyip, yerine Şaban Yıldırım geldi.
Yıldırım son 6 maçında, gençlerle çıkılan Samsun maçını 3-0 kaybetmesine rağmen  maç başına 2.5 puan ortalamasına ulaştı. Play-Off un 4 maçlık sürecinde ise  yenilmeden Samsun ve Sarıyer gibi güçlü rakipleri bertaraf ederek, Sakaryaspor u bir kez daha finale taşımış oldu. Sakaryaspor 3.Lig den 2. Lig e yükselirken İsmail Cambaz, Tuncay Şanlı ve Osman Özdemir olmak üzere üç teknik adama görev vermişti. Bu sezonda finale çıktığında üç teknik adam görev yapmış oldu.

23 Mayıs 2019 , Perşembe
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Başkan Işıksu, “Ekiplerimiz tüm mahallelerimizde çalışmalarını devam ettiriyor. Hemşehrilerimiz merak etmesin, tüm sözler yerine getirilecek.” dedi.
‘SÖZLER YERİNE GETİRİLECEK’ NAYİR HYUNDAİ FABRİKASINDA ASIRLIK KOVANLARLA BAL ÜRETİYOR VATANDAŞTAN İLGİNÇ TEPKİ! DİLENCİLERE GEÇİT YOK! 'MAAŞ ALAN ANNEYE NAFAKA VERİLMEZ!' ZABITALAR DİLENCİLERE GÖZ AÇTIRMIYOR SAPANCA'DA DERE KÖPÜRDÜ!

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

DİLENCİLİK ÖNLENMEK İSTENİYORSA

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara