HENDEK’E ATAMA


Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) Kura Kararnamesi ile stajını bitirip Hendek Adliyesi'nde atanan hakim ve savcılar belli oldu.

Buna göre; Ayhan Çoban Ankara'dan Hendek Hakimliğine; Murat Akyol Samsun'dan Hendek Hakimliğine; Tuğba Yenel Ankara'dan Hendek Hakimliğine; Ruşan Kılıç Bingöl'den Hendek Cumhuriyet Savcığına; Bekir Tarhan Gaziantep'den Hendek Hakimliğine atandı.
HSKdan yapılan açıklamada; “Meslek öncesi eğitimlerini başarı ile tamamlayarak Hâkimler ve Savcılar Kurulu tarafından mesleğe kabul edilen Adli Yargı hâkim ve Cumhuriyet savcılarının, kur’a töreni Beştepe Millet ve Kongre Kültür Merkezinde 22/05/2019 tarihinde gerçekleştirilmiş olup ekte belirtilen mahallere atamaları yapılmıştır.
Adli yargı hâkim ve Cumhuriyet savcılarından; mazeret torbasından kura çekenler ile eşi kürsüde hâkim veya Cumhuriyet savcısı olmaları nedeniyle ayrı torbalardan kura çekenlerin durumları 2019 yılı ana kararnamesinde değerlendirilecek olup, bu kapsamda kura çeken meslektaşlarımızın tebligatları da 2019 yılı ana kararnamesinden sonra gönderilecektir. Atamaları yapılan meslektaşlarımıza yeni görev yerlerinde başarı ve mutluluklar dileriz.' denildi.

23 Mayıs 2019 , Perşembe
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

MOBİLYADA O FIRSATI YAKALAMAK

 

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara