BAHÇEŞEHİRLİ MİNİKLER SAHNEDE


Özel Sakarya Bahçeşehir Koleji 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı “Gelecek” temalı yıl sonu gösterisini, veli ve aile büyüklerinin yoğun katılımıyla okul konferans salonunda gerçekleşti.

Okul Müdürü Berna Karasu “Bizler dünya okulu vizyonumuzun bir parçası olarak eğitimin şifrelerini değiştiriyor, geleceğin eğitimini bugün öğrencilerimize sunuyoruz. Bu yüzden de ‘Gelecek Aslında Bugündür’ diyoruz. Geleceğe bugünden hazırlanamazsak gelecek diye bir kavramdan söz edilemeyeceğini biliyoruz. Bu yüzden geleceğin dili olan kodlamaya önem vererek çocuklarımızı robotik ve kodlama dersleriyle yalnızca buluşturmuyor, onları çeşitli platformlarda başarılı olacak şekilde yetiştiriyoruz.”

MİNİKLER SAHNEDE
“Gelecek STEM’dir diyoruz, sadece fark etmek yetmez, bilinçli farkındalık önemli diyerek mindful uygulamalarıyla geleceğe hazırlanıyoruz. Bir yabancı dil bilmek yetmez, İngilizce’yi anadili gibi kullanmak, bunun yanında farklı dilleri de öğrenmek gerekir diyoruz.” diyerek öğrencilerin bugün aldıkları eğitimin ne kadar değerli olduğunu belirtti. Yıl boyunca çalışmış oldukları modern dans, Türkçe, İngilizce ve Almanca İngilizce şarkılarından oluşan koro  ile sahne alan Bahçeşehirli öğrenciler izleyenlere coşkulu ve duygulu anlar yaşattı.

22 Mayıs 2019 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

MOBİLYADA O FIRSATI YAKALAMAK

 

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara