ÇALIŞMAYA, ÜRETMEYE DEVAM


TÜMSİAD Başkanı Ahmet Ölmez; “Ekonomimize değer katmak için birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya üretmeye devam ediyoruz." dedi.

ÜRETMEYE DEVAM
Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri, Genel Başkanı Yaşar Doğan’ın da katıldığı iftar programında bir araya geldi. TÜMSİAD Şube Başkanı Ahmet Ölmez, “Üretim gücü ve sektörel çeşitliliğiyle TÜMSİAD, Sakarya'da ve ülke genelinde önemli bir gücü temsil etmektedir. Bu doğrultuda ekonomimize değer katmak için birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya üretmeye devam ediyoruz." dedi.  

“ÖNÜMÜZE BAKACAĞIZ”
TÜMSİAD Genel Başkanı Yaşar Doğan ise; “Bir iş adamı derneği olarak ekonomimize katkı amacıyla çalışmalarımız da tüm hızıyla sürüyor. Bu kapsamda sektörel araştırmalar yapıyor, yerel yöneticilerimiz ve üniversitemizle sürekli bir araya geliyoruz. E ticaret platformu kurduk. KOBİ'lerimizin e ihracatla ihracat yapabilir seviyeye gelmesini sağlayan eğitim programları organize ettik. Tarımsal kalkınmayla alakalı da ciddi çalışmalarımız var. Kısacası güzel projeler üretiyoruz, üretmeyi de sürdüreceğiz. Şimdi seçim süreci de geride kaldı. Önümüzdeki 4 yıl seçim olmayacak bu süreçte çok çalışıp önümüze bakacağız, üretmeye devam edeceğiz." Şeklinde konuştu.

EKONOMİK KÖPRÜ
Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, iftar sonrası Genel Başkan Yaşar Doğan, Şube Başkanı Ahmet Ölmez ve Yönetim Kurulu üyeleriyle TÜMSİAD’ta bir araya gelerek istişarelerde ve değerlendirmelerde bulundu. Başkan Yüce, “sanayici ve iş adamlarıyla işbirliği içerisinde çalışmaya, projeler üretmeye ve şehrimize katkılar sunmaya devam edeceklerini belirterek; “İş dünyamız ile birlik ve beraberlik içinde çalışacağız. Bu konuda çalışmalarımıza hızlı bir şekilde başladık. Ekonomik bir köprü kuracağız. Şehrimizin ekonomik yönden gelişmesi ve iş istihdamının artması yönündeki bu çalışmalarımıza şehrimizin iş adamlarından önemli destekler bekliyoruz” dedi.

KATILANLAR
Hakkı Usta Adana Sofrasında düzenlenen programa İstanbul Şube Başkanı Soner Biber, Genç TÜMSİAD Genel Başkanı Fatih Çıtak, Semerkand İl Vakıf Başkanı Erdinç Bora, Beşir Derneği Şube Başkanı Latif Demir, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Rıza Bora, Hikmet Usta, TÜMSİAD Şube Başkan Yardımcıları Nihat Baltaoğlu, Ali Çilingir, Zekeriya Derman, Ceyhun Tural, İsa Aydoğan, Oktay Topaloğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

22 Mayıs 2019 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Başkan Işıksu, “Ekiplerimiz tüm mahallelerimizde çalışmalarını devam ettiriyor. Hemşehrilerimiz merak etmesin, tüm sözler yerine getirilecek.” dedi.
‘SÖZLER YERİNE GETİRİLECEK’ NAYİR HYUNDAİ FABRİKASINDA ASIRLIK KOVANLARLA BAL ÜRETİYOR VATANDAŞTAN İLGİNÇ TEPKİ! DİLENCİLERE GEÇİT YOK! 'MAAŞ ALAN ANNEYE NAFAKA VERİLMEZ!' ZABITALAR DİLENCİLERE GÖZ AÇTIRMIYOR SAPANCA'DA DERE KÖPÜRDÜ!

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

DİLENCİLİK ÖNLENMEK İSTENİYORSA

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara