GAZİ METAL’DEN İFTAR


Gazi Metal, geleneksel iftar programını bu yıl da gerçekleştirdi. Kayseri lezzetlerinin ağırlıklı olduğu iftar masalarında ilçe protokolü ve personel birlikte oruç açtı

GELENEKSEL İFTAR
Karasu’da faaliyet gösteren, il ve ülke ekonomisine büyük katkı sağlayan Gazi Metal geleneği bozmadı. Gazi Metal yönetimi; ilçe protokolü, basın mensupları ve personelini iftarda ağırladı. Firmanın 180 bin m² alan üzerinde kurulu soğuk haddehane tesisinde gerçekleşen iftarda Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gazioğlu, oğulları Başkan vekili ve yardımcısı Mehmet Gazioğlu ile Emir Gazioğlu ev sahipliği yaptı.

KATILANLAR
İftara Karasu Kaymakamı Aziz Mercan, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Fatih Ersoy, Belediye Başkanı İshak Sarı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan, ilçe Müftüsü, ilçe Jandarma Komutanı, STK temsilcileri ve çok sayıda fabrika işçisi katıldı. Gazi Metal’in sosyal tesislerinde gerçekleştirilen iftar yemeğinde, katılımcılar sohbet ederek, ilçe hakkında fikir alışverişinde bulundu. İftar dualarla sona erdi.

21 Mayıs 2019 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BELEDİYELER VE YETİŞMİŞ ELEMANLAR

 

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara