AMPUTELER BAHÇEŞEHİR’DE


Sakarya Ampute Engelliler Spor Kulübü Derneği Özel Sakarya Bahçeşehir Koleji’nin Misafiri oldu

ÖZEL GÜNDE ÖZEL ZİYARET
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ve Engelliler haftası münasebetiyle Özel Sakarya Bahçeşehir Koleji “Engelli gülerse herkes güler” diyerek Sakarya Ampute Engelliler Spor Kulübü Derneğini Okullarında misafir etti.Öğrencilerin sahne aldığı gösteriyi izleyen Sakarya Ampute Engelliler Spor Kulübünün sporcuları öğrencilerle sohbette engelli olmanın yapacaklarına engel olmadığını anlattılar. Daha sonra öğrencilerle birlikte yapılan gösteri müsabakası 2-2 bitti ve kazanan dostluk oldu.

OYUNCULARA BASKET FORMASI
Maç öncesinde Okul Müdürü Berna Karasu ve Anadolu Lisesi Müdürü Levent Özbaş Sakarya Ampute Futbol takımına Bahçeşehir Spor Kulübü basketbol takımının formasını hediye ettiler. Biz de Sakarya Ampute Futbol takımı olarak müdürümüze forma Ve imzalı top hediye ettik. Sakarya Ampute Engelliler Spor Kulübü Derneği Başkan Vekili Bülent Vardar, Okul Müdürü Berna Karasu başta olmak üzere öğretmenlere ve öğrencilere, kulüp sporcularına, göstermiş oldukları sıcak kanlılıklarından dolayı teşekkür etti

21 Mayıs 2019 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BELEDİYELER VE YETİŞMİŞ ELEMANLAR

 

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara