GENÇ SAADET’TEN İFTAR PROGRAMI


Saadet Partisi İl Gençlik Kolları iftar programı düzenledi. Çok sayıda gencin katıldığı programda birlik ve beraberlik mesajları verildi

Saadet Partisi Sakarya İl Gençlik Kolları AGD İl Binasında iftar programında buluştu. İftar organizasyonuna Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı Fahrettin Abay, Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün ve Saadet Partisi Sakarya İlçe Başkanları ve yönetim kurulları katıldı. Çok sayıda gencin katıldığı programda birlik beraberlik mesajları verildi.  Açılış konuşmasını yapan Saadet Partisi İl Gençlik Kolları Başkanı Mücahit Mahmut Köroğlu, şunları söyledi:Ramazan ayı çok farklı özelliklere sahip olan insanları aynı vakitte yemek yemeği bıraktıkları ve aynı vakitte yemeğe başladıkları tüm farklılıkları en aza indirdikleri kutsal bir ay. Bu coğrafya üzerinde farklı fikir yapıları ile farklı inanç ve farklı ırka mensup insanlarımız ile aynı anda aynı tarihi yaşamış olmaktan gurur duyuyoruz. Bütün farklılıklarımızı yaşadığımız coğrafya ve inandığımız değerler ortadan kaldırıyor. Bu mübarek ramazanda ayı birlik ve beraberliğimizin daim olmasını Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum. Saadet Partisi Sakarya İl Gençlik Kolları olarak gelecek nesilleri yetiştirme adına çalışmalarımıza ağırlık verip tüm Sakarya gençliğine ulaşma gayreti içerisinde olacağız. Bizler geleceği gençlerin kuracağına inanıyoruz. Bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Katılımlarından dolayı Saadet Partisi İl Başkanımıza ve Pamukova Belediye Başkanımıza ve değerli genç arkadaşlarımıza, teşkilatçı kardeşlerimize şükranlarımı sunuyorum. Rabbim tuttuğumuz oruçları kabul eylesin kurtuluşumuza vesile olsun.”

20 Mayıs 2019 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BELEDİYELER VE YETİŞMİŞ ELEMANLAR

 

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara