RÜYASINDA GÖRMÜŞ!


4-0'lık galibiyet tüm camiayı mutlu etti etmesine ama biri vardı ki, işte o bambaşka uçuyordu. Hatta bunu gördüğü rüya üzerinden Vali Nayir ile yaptığı esprisine vurdu!

SARIYER’DE DE YENECEĞİZ
Cevat Ekşi, maç sonrası basın toplantısında yaptığı açıklamada, "Takım olarak çok güzel bir futbol oynadık. Takımdaşlık da had safhadaydı. Takım oyunu oynadık. Çok güzel bir futbol oldu. Neticesini de aldık. İnanıyorum ki bu takım Sarıyer'i Sarıyer de de yenecek ve Allah'ın izniyle finale çok rahat bir şekilde kalacak" dedi.

RÜYASINDA GÖRMÜŞ AMA NASIL?
Başkan Ekşi, maç skoru için de gördüğü bir rüyayı anlatarak, "Bu maçı Sayın Valimiz ile birlikte izledik. Bir ara bana sordu maç kaç kaç biter diye. Ben de 'Sayın Valim. Akşam rüyamda gördüm. 3-0 kazanıyoruz" deyince Sayın Valim de bana 'belli ki erken uyanmışsın başkan. Biraz daha geç uyansaydın ya" dedi. Bu konuşma ise basın toplantısına gelen Şaban Yıldırım ve basın mensuplarının kahkahasına yol açtı.

20 Mayıs 2019 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BAHADIR ÖZÜŞEN RÜZGARI

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara