SAMİB AİLESİ İFTARDA BULUŞTU


Sakarya Makina İmalatçıları Birliği Derneği (SAMİB) Başkanı Günay Güneş ve Yönetim Kurulu Üyeleri; Geleneksel İftar Programı’nda üye ve aileleriyle bir araya gelerek, oruçlarını açtı

İftar Programı’nda bir araya gelen SAMİB Üyeleri, aileleriyle birlikte katıldığı iftar programında; Sakarya Üniversitesi ve Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Öğretim Üyeleri, SGK İl Müdürü , STK Başkan ve Yöneticileri ’nin de aralarında bulunduğu nezih ve samimi bir ortamda geçen İftar programında açılış ve selamlama konuşmasını yapan SAMİB Yönetim Kurulu Başkanı Günay Güneş ; Ramazan ayının hoşgörü, sevgi, sabır, muhabbet,şefkat, merhamet ve rızkın bol olduğu bir ay olduğunu hatırlatarak; SAMİB Ailesi 150 üye firma ve 9000’i aşkın çalışanı ile Bölge ve Ülkemiz için önemli bir kurum. Bizler birlikte hareket ederek rekabet gücümüzü arttırıp Türkiye’nin global yarışta daha dinamik hale gelmesini sağlamaktayız” dedi.

Başkan Güneş ; tüm konuklara katılımlarından dolayı teşekkür ederek, huzur, barış ve sevgi dolu yeni Ramazanlar’ da buluşma dileklerini ifade etti. İftar programında ayrıca ; SAMİB Danışma Kurulu ve Kurucu Üyeleri ,Sektörün duayenlerinden Metin Kar, Necati Atalay, Adem Korg,Harun Alma,Hilmi Çorapsız, Şeref Durdu, Nihat Cinoğlu, Erkal Etçioğlu, ile SUBÜ Rektörü Prof.Dr.Mehmet Sarıbıyık birer konuşma yaparak davetlileri selamladılar.

20 Mayıs 2019 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BELEDİYELER VE YETİŞMİŞ ELEMANLAR

 

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara