KUŞSEVERLERİN YENİ ADRESİ


Sakarya Muhabbet Kuşu ve Kanatlı Hayvanlar Derneği faaliyete başladı

Sakarya’da kuşseverlerin bir araya geldiği yeni bir dernek daha kuruldu. Adapazarı Katlı Pazaryeri aralığında faaliyete başlayan Sakarya Muhabbet Kuşu ve Kanatlı Hayvanlar Derneği kuşseverlerin buluşma noktası oldu.

Muhabet Kuşu, Kanarya, Papağan ve güvercin ırklarından oluşan kanatlı hayvanların sergilenerek açık artırma usulü ile satışa sunulduğu Sakarya Muhabbet Kuşu ve Kanatlı Hayvanlar Derneği, Sakaryalı kuşseverlerin ilgi odağı oldu.

MEZAT GÜNLERİ
Faaliyetine yeni başlayan dernekte Çarşamba ve Cumartesi günleri Muhabbet Kuşu, Kanarya ve Papağan mezatı yapılırken, Pazar, Pazartesi, Perşembe ve Cuma günleri ise kostüm ile oyun güvercinleri mezatı yapılıyor. Sakarya Muhabbet Kuşu ve Kanatlı Hayvanlar Derneği Başkanı İdris Karakoç, kuşsever dostlarımızı ağırlamaktan mutluluk duyarız” dedi.

MEZAT HEYECANI
Kuşseverler, dernekte sergilenen birbirinden güzel kuşları izlerken, oldukça heyecanlı anların yaşandığı mezat usulü satışlara büyük ilgi gösteriyor.

18 Mayıs 2019 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BELEDİYELER VE YETİŞMİŞ ELEMANLAR

 

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara