SAYBİR 'DEN ŞİİRE BÜYÜK ÖDÜL


Sakarya Yazarlar ve Şairler Kültür Derneği (SAYBİR), İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile Sakarya'da tüm lise öğrencilerinin katıldığı “Vatan” konulu şiir yarışması düzenledi.

Yarışmada dereceye giren öğrencilere ödülleri 18 Mayıs Cumartesi günü saat 14.00’te Şehit Erol Olçak Anadolu Lisesi Konferans salonunda verilecek.
SAYBİR Yönetim Kurulu Başkanı Halil Müftüoğlu, amaçlarının şiiri geniş kitlelerle buluşturmak, gençlerin kendini ifade etme yolunun okumak, münazara etmek ve yazmak olduğunun gösterilmesi ve küçük ödüller ile gençleri teşvik etmek olduğunu söyledi.
Müftüoğlu ayrıca düzenledikleri her yarışmanın bir temasının olduğunu bu yılki temanın da “vatan” olduğunu belirterek, “Ödül töreninin özellikle Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun’a çıkmasının 100. yıl dönümünde olması bizim için çok önemli. Tüm Sakaryalı hemşehrilerimizi bu güzel şiir şölenine davet ediyoruz” dedi.

17 Mayıs 2019 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ALLAH BÖYLE ACILARI BİR DAHA YAŞATMASIN

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara