25 YIL SONRA YENİDEN


Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sanatçısı, bestekâr ve yaşam koçu Sakaryalı Sanatçı Akif Yener; 25 yıl sonra endüstri meslek lisesi makine bölümü sınıf arkadaşlarıyla bir araya geldi.

“Onun Adı Efsane Sakarya”, “Ne Aşk Ne Hayat” ve “Sakaryaspor 50. Yıl Marşı” bestekârı Sanatçı Akif Yener, 25 yıl sonra endüstri meslek lisesi makine bölümü sınıf arkadaşlarıyla Etçi Cemal’de bir araya geldi. Akif Yener; “Yıllardır hayalini kurduğum lise sınıf arkadaşlarımla buluşmayı çok arzu ediyordum. Okul sonrası kimi arkadaşlarım yurt dışına, kimi farklı illerde çalışmaya, kimi ise başka şehirlerde ihtisas için yaşama başladı. Sınıf arkadaşlarımın bir kısmı ile görüşüyorduk sıkça fakat büyük kısmı ile iletişimim kalmamıştı. Ve ciddi bir fizibilite ile arkadaşlarımın da katkılarıyla sınıf arkadaşlarımın hemen hepsine ulaştım ve yıllardır çok istediğim hayalimi gerçekleştirdim" diyerek duygularını dile getirdi.
Yener gecenin sonunda tüm dostlarına son albümü olan 5 şarkıdan oluşan maxi sıngle cdsini tek tek imzalayarak hediye etti. Duygusal anların yaşandığı ve kahkahaların havada uçuştuğu gecede Akif Yener, tüm dostlarıyla hasret giderdi.

17 Mayıs 2019 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ALLAH BÖYLE ACILARI BİR DAHA YAŞATMASIN

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara