ÖZEL SPORCUDAN ÖZEL BAŞARI


Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu tarafından düzenlenen Türkiye Yüzme Şampiyonasında müsabakalara katılan Kobaş Yüzme Kulübü Özel Sporcusu Veysi Turan dereceleri ile dikkat çekti

BEŞ DERECE GELDİ
10-12 Mayıs tarihlerinde Kocaeli-Gebze’de yapılan Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonunun düzenlemiş olduğu Türkiye Yüzme Şampiyonasında Kobaş Yüzme Kulübü Özel Sporcusu Veysi Turan, yüzdüğü derecelerle izleyenlerin takdirini almış ve teknik kurulun dikkatini çekti. Aynı zamanda yarıştığı branşlarda 5 tane INAS (Uluslararası Zihinsel Yetersizliği Olan Sporcular Federasyonu) barajı geçerek gelecek vaat eden bir sporcu olduğunu gösteren Sakaryalı sporcu, önümüzdeki yarışmalarda madalya hedeflediğini söyledi.

TÜRKİYE ŞAMPİYONLUKLARI GELDİ
50 ve 100 Mt. Kurbağalama ve 200mt karışıkta Türkiye 1.si, 50 sırt üstü ve kelebekte Türkiye 2.si, 200 serbestte Türkiye 3.sü ve 50 metre serbestte Türkiye 4.sü olan sporcu aldığı derecelerle turnuvaya damga vurdu. Sporcunun antrenörü Fatih Aslantepe yaptığı açıklamada; “Sporcumu tebrik ediyorum. Beraber nice güzel başarılara imza atacağımıza şüphem yok” ifadelerini kullandı. 

17 Mayıs 2019 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ALLAH BÖYLE ACILARI BİR DAHA YAŞATMASIN

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara