FUTBOLUN EFSANELERİ HENDEK’TE


Türk futbolunun efsane isimleri Hakan Ünsal, Emre Aşık, Hayati Köse ve Faruk Atalay, Hendekte İftar açarak sporsever gençlerle sohbet etti ve Türk futbolunun geldiği noktayı konuştu

Eski Milli Güreşçi Hasan Tahsin Yılmaz’ın ağırladığı Milli Takım Eski futbolcuları gençlerle birlikte Şamdan Kafede oruçlarını açtı.  Oruçların açılmasının ardından Türk futbolunun efsane isimleri Hakan Ünsal, Emre Aşık ile Hayati Köse ve Faruk Atalay yemek sonrası gençlerle sohbet etti. Yemek sonrası doğum günü olan eski milli futbolcu Hakan Ünsal’a gençler birde doğum günü sürprizi yaparak doğum gününü kutladılar.
Sohbetin ardından Eski Milli Güreşçi H. Tahsin Yılmaz, Türk futbolunun efsane isimleri Hakan Ünsal, Emre Aşık ile Hayati Köse ve Faruk Atalay’yı Hendek’te gezdirerek ilçe hakkında bilgiler verdi.  Eski Milli Futbolcular Hendek’i çok sevdiklerini belirterek misafirperverliklerinden dolayı herkese teşekkür ettiler. Eski milli futbolcular gençlerle bol bol hatıra fotoğrafı çektirmelerinin ardından ilçeden ayrıldı.

17 Mayıs 2019 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BELEDİYELER VE YETİŞMİŞ ELEMANLAR

 

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara