YAŞAM HEPSİDİR; HEPSİ TED’DİR


TED Sakarya Koleji’nde, 2019-2020 eğitim öğretim yılında kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Türk Eğitim Derneği (TED) Sakarya Koleji Okul Müdürü Yelda Özel yeni konseptleri ‘Hepsi TED’dir.’ Hakkında açıklamada bulundu. Özel; “Hayattaki başarınız sadece akademik başarıdan oluşmuyor. Çocuklarımız sınavlara hazırlanmaktan yaşam becerilerini geliştirme fırsatı bulamıyorlar. Biz, TED Okullarında öğrencilerimizi akademik açıdan tam donanımlı yetiştirmenin yanı sıra onların analitik düşünmelerini sağlayacak, problem çözücü, iletişim kurabilen ve evrensel düşünen bireyler olarak en az iki yabancı dilde çalışmalar yapabilecekleri şekilde eğitim ve öğretim imkânı sağlıyoruz.
Dünün çözümleri bugünün çocuklarına yetmiyor. Onlar pek çok işi bir arada yapabilen, sonuç odaklı, yaratıcı, bireyselliklerine düşkün ve teknolojinin içinde doğmuş çocuklar. Biz eğitimciler de eğitim modelimizi bu gelişimi destekleyecek şekilde belirlemeliyiz. TED Okulları olarak Türkiye’nin geleceğine inanıyoruz ve diyoruz ki: yaşam sadece akademik, sanatsal, sportif başarı ve iyi yabancı dil konuşabilmek değildir. Yaşam hepsidir; hepsi TED’dir.” dedi.
Okul Müdürü Özel ayrıca, TED Sakarya Koleji ‘Hepsi TED’dir’ konsepti için bir tanıtım filmi hazırlandığını da sözlerine ekledi.

16 Mayıs 2019 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

Yelda Özel

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BELEDİYELER VE YETİŞMİŞ ELEMANLAR

 

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara