AKYAZI’DA LARVA MÜCADELESİ


Akyazı Belediyesi Sağlık İşleri müdürlüğü ekipleri, vatandaşların yaz dönemini sinek ve her nevi haşarattan uzak, rahat geçirebilmeleri için kapalı kanal ve açık saha ilaçlama çalışmalarına başladı.

İlaçlama çalışmalarının yaz sonuna kadar etaplar halinde ilçe genelinde aralıksız devam edeceğini belirten Akyazı Belediyesi Sağlık işler Müdürlüğü yetkileri, ilaçlama çalışmalarının ilçe genelinde etkili olmasının vatandaşların da sağduyulu olması ile daha da verimli olacağını ifade etti.
Konu ile ilgili olarak bilgi veren Akyazı Belediyesi Sağlık işler Müdürlüğü yetkileri “Larva ile mücadele çalışmalarımızın ilk etabı kapsamında kapalı kanalları yoğun duman ile ilaçlama çalışmalarımıza başladık. Ekiplerimiz, gerekli ekipmanları ile birlikte tüm sokak ve bahçelerdeki sinek üretmesi muhtemel alanları sürekli olarak kontrol ediyor ve ilaçlıyorlar. Sinek, böcek, haşerat ve benzeri canlıların üremesini asgariye indirmek için tüm ilçede çalışmalarını sürdürüyor.” dedi.

15 Mayıs 2019 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BURSA BİZİ BEKLİYOR

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara