CHP ŞEHRİ BAYRAKLARLA DONATACAK


Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Başkanı Erdoğan Isır, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Haftası ile ilgili olarak il başkanlığının etkinleri olduğunu söyledi.

İl Başkanı Erdoğan Isır, “15-19 Mayıs günleri arasında 19 Mayıs Haftasında 19 Mayıs’ın 100. yılında mücadelenin başladığı o günleri unutmamak ve unutturmamak için imkânlarımız ölçüsünde 19 Mayıs haftasını en iyi şekilde Sakarya’da yaşatmak istiyoruz.
Adapazarı’nın tüm caddelerinin Türk bayrağımızla donatılmasını istiyoruz, bunun için gerekli izinlerimizi aldık, 15 Mayıs Çarşamba günü Cumhuriyet Halk Partisi üyelerimizle saat 22.30’da Kent Meydanında buluşup tüm caddelerimizi bayrağımızla süsleyeceğiz. Sakaryalı yurttaşlarımızı 19 Mayıs Haftasında mutlu etmek, 100. yılı hep beraber yaşamak istiyoruz.
Kurtuluş mücadelemizi asla unutmadık, vatanımız için mücadele eden, yokluklar içinde ülkesini savunan, bu topraklar için canlarını feda eden atalarımızı minnetle anıyoruz. Çok şey borçluyuz, Dünyanın hayran kaldığı bir direniş gösteren büyüklerimize. Bizlere emanet ettikleri vatanımız hepimizindir, her Türk vatandaşının yurt sevdasını, vatan aşkını kimsenin sorgulamasını istemiyoruz. Hepimizi topraklarımız için canlarını feda eden atalarımızın torunlarıyız. Bizler de gelecek nesillere olan görevlerimizi biliyoruz” dedi.

15 Mayıs 2019 , Çarşamba
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BURSA BİZİ BEKLİYOR

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara