ŞAMPİYON SERBEST!


Sakarya Serbest Otizm Spor Kulübü Derneği Sporcusu Selim Kerem Serbest, 50 m kelebekte kendi yaş kategorisinde 200 m serbest stilde ve 50 m serbest stilde de Türkiye şampiyonu oldu

GÜLER VE AYDIN KUTLADI
10-12 Mayıs 2019 tarihleri arasında Kocaeli Gebze’de yapılan Özel Sporcular Yüzme Türkiye Şampiyonasında Sakarya Serbest Otizm Spor Kulübü Derneği Sporcusu Selim Kerem Serbest, 50 m kelebekte kendi yaş kategorisinde Türkiye 1.cisi oldu. Ayrıca 200 m serbest stilde ve 50 m serbest stilde de Türkiye 1.liğini elde etti. Özel Sporcular Yüzme Türkiye Şampiyonasında Gebze Kaymakamı Mustafa Güler ve TÖSSFED Federasyon Başkanı Birol Aydın’a Sakarya Serbest Otizm Spor Kulübü Derneği Başkanı Semiha Serbest ve Genel Sekreter Sinan Panta, organizasyondaki güzellikler için teşekkür etti.

MUTLULUK, ONUR VE GURUR
Sinan Panta, “Sakarya Serbest Otizm Spor Kulübü Derneği olarak Sporcumuz Selim Kerem Serbest’in Türkiye Şampiyonasında Şampiyonluklar kazanmasında emeği olan Antrenörü Özlem Özkan’ı cani gönülden kutluyoruz. Muhteşem bir gün yaşadık. Sporcumuz 3 birincilik alarak bizleri mutlu etti. Kulüp Başkanımız Semiha Serbest liderliğinde kısa zamanda büyük yol kat etmenin onurunu yaşıyoruz. Herkes boş boş konuşurken, biz gece gündüz demeden çalıştık. Kimseyle muhatap olmadan yolumuza devam ettik. Aldığımız sonuç ortada. Mutluluk, Gurur, Onur ve Türkiye Şampiyonluğu” dedi.

14 Mayıs 2019 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Trafik dedektifleri projesi kapsamında, Arifiye Müftülüğüne bağlı yaz kuran kurslarına devam eden 439 öğrenciye, İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Eğitim Büro Görevlisi Polis Memuru Murat Ünal tarafından eğitim verildi
TRAFİK DEDEKTİFLERİNE EĞİTİM KOCAALİ YOLU ULAŞIMA KAPANDI! GÜÇLÜ İŞBİRLİĞİ İLE YARDIMLAR ARTACAK ‘İNSANCA YAŞAMAK İSTİYORUZ’ KAYA’NIN ACI GÜNÜ ‘TARIMI AYAĞA KALDIRABİLİRİZ’ HENDEK'TE AÇIK TEKLİF USULÜ İHALE KENEVİR OPERASYONU!

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYA GAZETECİLER BİRLİĞİ’NİN BAŞKENT ZİYARETİ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara