SAKARYA PTT’DEN BİR ŞUBE DAHA


Sakarya PTT Başmüdürü Yılmaz Demir, Palmiye Caddesi 15 Temmuz PTT Şubesinin hizmete girdiğini bildirdi

Başmüdür Yılmaz Demir konuya ilişkin açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Sakarya PTT Başmüdürlüğü olarak yeni konseptle dizayn edilerek vatandaşlarımıza kesintisiz, güvenilir ve kaliteli hizmet sunacağımız Palmiye Caddesi 15 Temmuz PTT Şubesi 13 Mayıs 2019’da halkımızın hizmetine açılmıştır.
Ülkemizin en köklü, güvenilir ve saygın kurumlarından PTT bugün geleneksel posta hizmetlerinin yanı sıra, Bankacılık, Posta, Kargo-Lojistik ve E-Ticaret alanlarında faaliyetlerini genişleterek sürdürmektedir.
Türkiye’nin en geniş hizmet ağına sahip olan PTT, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak vatandaşlarımızın beklentileri doğrultusunda faaliyetlerini her geçen gün gelişen teknolojiye öncülük edip, hizmetlerini çeşitlendiriyor ve geliştiriyor.
Bu kapsamda PTT’mizin imajına, vizyonuna, misyonuna ve kalite yönetim politikasına yönelik şekilde dizayn edilen Yeni Konsept Palmiye Caddesi 15 Temmuz PTT Şubesi açılmıştır.”

14 Mayıs 2019 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ZAFERE GÖLGE ETMEYİN, BAŞKA İHSAN İSTEMEZ!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara