MESLEK LİSELİLER AİLELERLE BULUŞUYOR


Hendek Yenimahalle Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri “Meslek Liseliler ailelerle buluşuyor” projesini hayata geçirdi.

‘Meslek Liseliler Ailelerle Buluşuyor’ projesi kapsamında Yenimahalle Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi moda tasarımı alanı, yiyecek ve içecek hizmetleri alanı ve el sanatları teknolojisi alanı öğretmen ve öğrencileri, hazırladıkları ürünlerle bir aileye ziyarette bulundu.

HEPSİ EL EMEĞİ
Moda tasarımı alanı öğretmen ve öğrencilerin hazırladıkları nevresim takımıyla, yiyecek ve içecek hizmetleri alanı öğretmen ve öğrencilerin kendi elleriyle hazırladıkları ramazan erzakı paketi ve iftar için hazırladıkları ev yemekleri ile el sanatları teknolojisi alanı öğretmen ve öğrenciler okulun ismini, amblemini ve projenin adını taşıyan el çantayla birlikte projeye destek verdi.

BİLGİLENDİRME VE BAKIM-ONARIM
Aynı zamanda aileye yiyecek ve içecek hizmetleri alanı öğrencileri tarafından ‘gıda güvenliği, hijyen ve ev kazaları’ konusunda bilgilendirme yapıldı. Ailenin gerekli görülen kıyafet bakımı ve dikiş onarımları moda tasarımı alanı öğrencileri tarafından da yapıldı.
Projeye ilişkin yapılan açıklamada; “Başta projenin yürütülmesinde emeği geçen ve özverili bir şekilde çalışan moda tasarımı alanı, yiyecek ve içecek hizmetleri alanı ve el sanatları teknolojisi alanı öğretmenleri ve öğrencileri olmak üzere, okul idaresine ve diğer emeği geçen personellerimize teşekkür ederiz.” denildi.

10 Mayıs 2019 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
SUBÜ Rektörü Sarıbıyık, 15 Temmuz’un nesiller boyu aktarılacak büyük bir ders olduğunu vurgulayarak “Vatanına, milletine, maddi-manevi değerlerine bağlı, aklını köleleştirmeyen, nitelikli nesiller yetiştirmek için her zamankinden daha çok çalışmalıyız” de
15 TEMMUZ DERSTİR SGB’DEN ‘ŞANLI DİRENİŞ’ MESAJI 15 TEMMUZ'DA ULAŞIM ÜCRETSİZ KUVVETLİ SAĞANAK UYARISI! MEYDANLARDAYIZ! COŞKUN’DAN 15 TEMMUZ MESAJI 15 TEMMUZ İKİNCİ KURTULUŞ DESTANIDIR UNUTMADIK, UNUTTURMAYACAĞIZ!

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

DARBELER VE 15 TEMMUZ DİRENİŞİ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara