SAKARYA İLKOKULU MİNİKLERİNDEN ETKİNLİK


Sakarya İlkokulu Ana Sınıfı Öğretmeni Ümran Nane öğrencileri ile birlikte “Anneler Günü ve Sene Sonu Sergisi” etkinliği gerçekleştirdi.

Adapazarı Agora AVM’de yapılan etkinliğe veliler ve davetliler yoğun ilgi gösterdi. Sakarya İlkokulu Ana Sınıfı minikleri yıl boyunca yaptıkları çalışmaları heyecanla paylaşırken, annelerine gurur duyacakları güzel bir hediye verdi.
Etkinliğin bir parçası olan Anneler Günü nedeniyle minik öğrenciler anneleriyle birlikte dans gösterisi sundular. Program sonunda minik öğrencilere Adapazarı Belediyesi Başkan Yardımcısı Fatih Çelikel tarafından katılım belgeleri verildi. Sene sonu etkinliğine özenle hazırlanan minikler, okul öncesi eğitimini tamamlamanın mutluluğu içinde kep atma töreni düzenledi.

10 Mayıs 2019 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ALLAH BÖYLE ACILARI BİR DAHA YAŞATMASIN

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara