UĞUR OKULLARI ASIRLIK HİKAYELERLE BULUŞTU


Sakarya Uğur Okulları Gönüllü Yürekler Kulübü, doğayı ve insanı odak noktası kabul eden bir anlayışla başarılı sosyal sorumluluk projelerine imza atmaya devam ediyor.

Gerçekleştirilen proje kapsamında 107 yaşındaki Hamide Sevgi ve 80 yaşındaki Şefika Zengin ile bir araya gelen Gönüllü Yürekler Kulübü öğrencileri bir asırlık yaşam öykülerine konuk olup, büyüklerinin tecrübelerini dinleme ve yaşama dair bakış açısı geliştirme şansı yakaladı. Hem neşeli hem de hüzünlü anlara şahit olunan bu buluşmayla kuşaklar arası sevgi, saygı ve empatinin önemi bir kez daha vurgulandı. Kulüp öğrencileri gerçekleştirmiş oldukları kermesle aldıkları hediyeleri asırlık çınarlara takdim ederken iyi dileklerle ve bir daha buluşma sözüyle oradan ayrıldılar. Sakarya Uğur Okulları Kampüsü insan ve doğa sevgisi taşıyan öğrencileriyle yeni hayatlara dokunmaya devam edecek.

9 Mayıs 2019 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
SUBÜ Rektörü Sarıbıyık, 15 Temmuz’un nesiller boyu aktarılacak büyük bir ders olduğunu vurgulayarak “Vatanına, milletine, maddi-manevi değerlerine bağlı, aklını köleleştirmeyen, nitelikli nesiller yetiştirmek için her zamankinden daha çok çalışmalıyız” de
15 TEMMUZ DERSTİR SGB’DEN ‘ŞANLI DİRENİŞ’ MESAJI 15 TEMMUZ'DA ULAŞIM ÜCRETSİZ KUVVETLİ SAĞANAK UYARISI! MEYDANLARDAYIZ! COŞKUN’DAN 15 TEMMUZ MESAJI 15 TEMMUZ İKİNCİ KURTULUŞ DESTANIDIR UNUTMADIK, UNUTTURMAYACAĞIZ!

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

DARBELER VE 15 TEMMUZ DİRENİŞİ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara