AKYAZI SAMEK’TE YILSONU SERGİSİ


Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Sanat ve Meslek Edindirme Kursları’nda (SAMEK) yılsonu sergilerinin açılış programının üçüncüsü Akyazı’da gerçekleştirildi.

Akyazı SAMEK kursiyerleri tarafından yıl boyunca hazırlanan eserler Akyazı SGM’de katılımcıların beğenisine sunuldu. Açılışa; İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Özdemir, Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şinasi Bayraktar, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İbrahim Aktürk, MHP Akyazı İlçe Başkanı Ali Dertli, Akyazı Muhtarlar Derneği Başkanı Bekir Durmuş, öğretmenler ve çok sayıda kursiyer katıldı. Program sonunda kursiyerlere katılım belgesi takdim edildi.

ZAMANI VERİMLİ KILIYOR
Giyim başlangıç kursiyeri Sultan Okur, “Hayatımızda geri dönüşün olmayacağı tek şey zamandır. Kendimizi sürekli olarak geliştirmek ve zamanı doğru kullanmak hayatın en önemli tecrübeleridir. Çeşitli kurslarla devam eden SAMEK, bireylerin kendilerini keşfetmesine ve var olan yeteneklerini ortaya çıkarmasına yardımcı olacaktır. Burada bulunduğum 1 yıl boyunca aldığım eğitimlerden çok memnunum. Burada vaktimi dolu dolu geçirirken aynı zamanda kendimi de geliştirebiliyordum. Üzerimizde emekleri bulunan tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Bizlere böyle bir ortam sağlayan herkese çok teşekkür ediyorum” ifadelerinde bulundu.

ON BİNLERCE KURSİYER
Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İbrahim Aktürk, “SAMEK, Büyükşehir Belediyesi’nin en anlamlı projelerinden birisi olarak uzun yıllardır sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Bugüne kadar on binlerce vatandaşa katkı sağlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Geçtiğimiz günlerde Kaynarca ve Geyve’de yılsonu etkinliklerimizi tamamlamış bulunmaktayız bugün ise Akyazı ilçemiz de sizlerle birlikteyiz. Akyazılı vatandaşlarımızla birlikte güzel bir yıl geçiren öğretmenlerimize de buradan çok teşekkür ediyorum. Katılım sağlayan herkese tüm samimiyetimle teşekkür etmek istiyorum. İnşallah kurslarımız sizinle birlikte daha güzel olacak” sözlerine yer verdi.

8 Mayıs 2019 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
SUBÜ Rektörü Sarıbıyık, 15 Temmuz’un nesiller boyu aktarılacak büyük bir ders olduğunu vurgulayarak “Vatanına, milletine, maddi-manevi değerlerine bağlı, aklını köleleştirmeyen, nitelikli nesiller yetiştirmek için her zamankinden daha çok çalışmalıyız” de
15 TEMMUZ DERSTİR SGB’DEN ‘ŞANLI DİRENİŞ’ MESAJI 15 TEMMUZ'DA ULAŞIM ÜCRETSİZ KUVVETLİ SAĞANAK UYARISI! MEYDANLARDAYIZ! COŞKUN’DAN 15 TEMMUZ MESAJI 15 TEMMUZ İKİNCİ KURTULUŞ DESTANIDIR UNUTMADIK, UNUTTURMAYACAĞIZ!

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

DARBELER VE 15 TEMMUZ DİRENİŞİ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara