AK KADINLARDAN GÜNDOĞDUYA ZİYARET


Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu ile Ak Parti Ferizli İlçe Kadın Kolları Başkanı Hüsna Koç ve yönetimleri, Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu’yu ziyaret etti

Başkan Hatipoğlu ziyarette, teşkilatın yapısını, 31 Mart seçim çalışmalarını, siyasette kadının yerini, Ak Parti İl Kadın Kollarının ve Ferizli Ak Parti İlçe Kadın Kolları ile koordinasyonunu, Ferizli siyasetinde kadının görevleri ve siyasete kattığı değerleri Başkan Gündoğdu’ya ileterek, bundan sonraki süreçte de kadın kolları olarak üzerlerine düşeni yapacaklarını ifade iletti.
Başkan Gündoğdu ise her daim kadın kollarının çalışmalarına destek olacaklarını ve yanlarında bulunacaklarını belirterek, kadına verdikleri değeri paylaştı; AK Parti Ferizli kadın kollarının da 31 Mart seçimlerinde çok çalışarak seçimin kazanılmasında büyük rol oynadıklarını dile getirdi. Başkan Gündoğdu, “Bir toplumda kadının yeri azımsanmamalı ve gereken değer verilmelidir” derken, heyete ziyaretleri nedeniyle teşekkür etti.

3 Mayıs 2019 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ALLAH BÖYLE ACILARI BİR DAHA YAŞATMASIN

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara