SASAYDER ÜYELERİYLE BULUŞTU


Sakarya Satınalma Yöneticileri ve Profesyonelleri Derneği (SASAYDER) Pazar günü gerçekleştirdiği lansman programında Sakarya’daki meslektaşları ile buluştu.

Sakarya’nın ekonomisini taşıyan ve lokomotif pozisyonunda bir çok firmada satınalma yöneticisi ve uzmanı olarak görev yapan profesyonellerin katılımı ile gerçekleşen programda, mesleki gelişim ve Sakarya özelinde bu gelişimin yerel faydaya dönüştürüleceği projeler ele alında.
SASAYDER Yönetim Kurulu Başkanı Emre Salihoğlu, öncelikli amaç ve faaliyetlerini; milli satınalma, eğitim, seminer, konferans, tedarikçi geliştirme ve istihbarat uygulamaları, ulusal ve uluslararası satınalma meslek platformlarında Sakarya’yı temsil etme, CV bankası ile satınalma meslektaşlarına istihdam kaynağı sağlama, STK ve Kamu kurumları ile birlikte projeler geliştirme (SATSO, SAÜ işbirlikleri) olarak sıraladı.
Milli Satınalma projesi çerçevesinde Sakarya’ya ithal edilen ve sürekliliği olan mamullerin yerli ikamesini yine Sakarya’daki tedarikçi portföyü ile sağlamayı hedefleyen projesinde Sasayder, Satınalma meslektaşlarının özellikle paranın rotasını belirledikleri pozisyonlarında Sakarya için daha fazla çaba göstermelerinin gerekliliğinin altı çizildi. Bu bağlamda SASAYDER’e katılım çağrısını yineleyen Salihoğlu, derneğin satınalma meslektaşları ve Sakarya için Türkiye’de yerelde tek platform olduğunu ayrıca belirtti. Yönetim kurulu üyeleri Orçun Kurt, Fahri Akın, Reşat Elbirlik, Ömer Lütfi Kurtez, Ömer Sayan, Erol Cihan ve Cüneyt Bal’da meslektaşlarına kendi mesleki hikayelerini ve derneğe katılım süreçlerini anlattı.
Programın devamında sunumunu gerçekleştiren Türkiye Satınalma ve Tedarik Yönetimi Meslek Odası Yönetim Kurulu Başkanı Gürkan Hüryılmaz, satınalma mesleğinin gelişimi ve geleceği ile ilgili satınalma meslektaşlarına bilgilendirmelerde bulundu. Hüryılmaz, dijital çağın getirdiği değişime ayak uydurmanın öneme ve mesleğin rutin süreçlerinin gelecekte dijitalleşeceğine dikkat çekti.

3 Mayıs 2019 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Trafik dedektifleri projesi kapsamında, Arifiye Müftülüğüne bağlı yaz kuran kurslarına devam eden 439 öğrenciye, İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Eğitim Büro Görevlisi Polis Memuru Murat Ünal tarafından eğitim verildi
TRAFİK DEDEKTİFLERİNE EĞİTİM KOCAALİ YOLU ULAŞIMA KAPANDI! GÜÇLÜ İŞBİRLİĞİ İLE YARDIMLAR ARTACAK ‘İNSANCA YAŞAMAK İSTİYORUZ’ KAYA’NIN ACI GÜNÜ ‘TARIMI AYAĞA KALDIRABİLİRİZ’ HENDEK'TE AÇIK TEKLİF USULÜ İHALE KENEVİR OPERASYONU!

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYA GAZETECİLER BİRLİĞİ’NİN BAŞKENT ZİYARETİ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara