2.OSB DERNEĞİ BABAOĞLU’NU AĞIRLADI


Hendek 2.OSB Müteşebbisler Derneği Başkanı Şeref Karakaya ve Yönetimi Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu ve protokol üyelerini kahvaltıda ağırladı.

Hendek 2. OSB Müdürlüğü binasında verilen kahvaltıya Cumhuriyet Başsavcısı Sebahattin Erkaya, Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Deniz Kün, İlçe Emniyet Müdürü Şevket İlhan, Başhekim Sedat Aydın, İş Kur İl Müdürü Tekin Kaya, 2.OSB Müdürü Hıdır Erkoçak katıldı.

CAN DAMARI
Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu; “Hendek ve Sakarya ekonomisinin can damarı olan, ülke ekonomisine büyük katkılar sunan Hendek 2. Organize Sanayi bölgemiz, göz bebeğimiz. Bizler de bu şehrin yöneticisi olarak sanayicimize her zaman destek vereceğiz. Ortak akıl ve birlikte yönetim düsturu çerçevesinde, üretimi esas alan bir Hendek için gayretle çalışacağız. Ülkemizin ekonomik sıkıntılarının yaşandığı şu dönemde Sanayicilerimizin önemini daha iyi anlıyoruz.
Bölgemizin acil sıkıntıların yanı sıra ileriye nasıl taşıyabiliriz daha çok istihdam daha çok üretim ve daha çok katma değer nasıl yaratabiliriz. Bunu planlamak geliştirmek zorundayız. Onun için hepimize büyük görevler düşüyor. Sorumluluk ve görevimizin bilincindeyiz. Sanayicilerimize üretim noktasında, istihdam noktasında kaliteli bir eleman ara eleman sorunu olmadan hizmet verebilecek personel bakımından desteklerimiz de olacaktır.” Dedi.

SORUN VE ÇÖZÜMLER
Hendek 2.OSB Müteşebbisler Derneği Başkanı Şeref Karakaya, organize sanayinin çalışmaları hakkında bilgiler vererek müteşebbislerin yaşadığı sorunları OSB’de çözüm bekleyen çalışmalarını anlattı.
Babaoğlu’nun yeni dönemde iş dünyası ile birlikte yürüteceği ortak projelerin olduğunu ve kendisine bu manada işadamlarının tam destek vererek güvendiğini söyleyerek programa katılan herkese ayrı ayrı teşekkür etti.

3 Mayıs 2019 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
SUBÜ Rektörü Sarıbıyık, 15 Temmuz’un nesiller boyu aktarılacak büyük bir ders olduğunu vurgulayarak “Vatanına, milletine, maddi-manevi değerlerine bağlı, aklını köleleştirmeyen, nitelikli nesiller yetiştirmek için her zamankinden daha çok çalışmalıyız” de
15 TEMMUZ DERSTİR SGB’DEN ‘ŞANLI DİRENİŞ’ MESAJI 15 TEMMUZ'DA ULAŞIM ÜCRETSİZ KUVVETLİ SAĞANAK UYARISI! MEYDANLARDAYIZ! COŞKUN’DAN 15 TEMMUZ MESAJI 15 TEMMUZ İKİNCİ KURTULUŞ DESTANIDIR UNUTMADIK, UNUTTURMAYACAĞIZ!

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

DARBELER VE 15 TEMMUZ DİRENİŞİ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara