EBELER HAFTASI’NI KUTLADILAR


Karasu Devlet Hastanesinde görev yapan ebeler, Ebeler Haftası nedeniyle Hastane yönetimi tarafından düzenlenen programda bir araya geldi

Karasu Devlet Hastanesinde Ebeler Haftası dolayısıyla etkinlik düzenlendi. Hastanede görev yapan ebeler, Başhekim Op. Dr. Celalettin Akyol ile Kadın Hastalıkları Doğum Uzmanı Dr. İhsan İskenderoğlu ve hastane yöneticileriyle bir araya geldi.  Programda kısa bir konuşma yapan Başhekim Akyol, ebelerin hayatımızdaki önemine vurgu yaparak “Ebelerimiz sağlık sisteminin en önemli parçalarından biridir.” dedi. Program sonunda kalite ve verimlilik faaliyetlerinde göstermiş oldukları başarılı çalışmalarından dolayı Kadın Hastalıkları Doğum Kliniği ebelerine teşekkür belgesi verildi.

30 Nisan 2019 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ZAFERE GÖLGE ETMEYİN, BAŞKA İHSAN İSTEMEZ!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara