SERDİVAN İHO’DAN BİLİM FUARI ETKİNLİĞİ


Serdivan İmam Hatip Ortaokulu tarafından Bilim Fuarı, Teknoloji Tasarım ve Görsel Sanatlar Sergileri düzenlendi

Öğretmen ve öğrenciler tarafından hazırlanan bilimsel projeler ve sanatsal eserler misafirler tarafından büyük bir beğeniyle incelendi. Bilim Fuarı ve Sergi Açılışına; Serdivan Kaymakamı Muhsin Çatmadım, Sakarya İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Alican Akdoğan, Atilla Görgün, Serdivan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Dere, Serdivan Müftüsü Ömer Yay ile çok sayıda eğitimci ve okul müdürü katıldı.

Serdivan Kaymakamı Muhsin Çatmadım tüm stantları gezerek, proje ve diğer eserleri hazırlayan öğretmen ve öğrencileri tebrik etti. Kaymakam Muhsin Çatmadım ve beraberindekiler başarılı organizasyon nedeniyle Serdivan İmam Hatip Ortaokulu Müdürü İlhami Babamgül öncülüğünde okul yöneticilerini, öğretmenleri ve öğrencileri başarılı çalışmalarından dolayı kutladılar

21 Nisan 2019 , Pazar
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ZAFERE GÖLGE ETMEYİN, BAŞKA İHSAN İSTEMEZ!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara