GEÇMİŞ OLSUN AMİGO


Geçirdiği rahatsızlık sonucu apar topar hastaneye kaldırılan ve tedavi gören Sakaryaspor Amigosu Ersin Uysal’ı sevenleri yalnız bırakmıyor

ZOR NEFES ALIYOR
Kalp rahatsızlığı çeken, ayağı şişen ve nefes almakta zorlanan Ersin Uysal’ı (64) başta 1965 Sakaryaspor Taraftar Derneği Üyeleri olmak üzere çok sayıda taraftar ziyaret ederken, dün de ASKF Başkanı Yaşar Zımba ve Amatör Futbolcular Derneği Başkanı Ömer Bektaş ile Alifuatpaşa eski Belediye Başkanı Kenan Oran da ziyaret etti. durumu ciddi olan Uysal’ın doktor kontrolünde tuttuğu ve her an bir müdahalenin yapılabileceği öğrenildi.

19 Nisan 2019 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

Habere yazılan yorumlar

Tarih : 19 Nisan 2019 , Cuma

nazım aygın

ALANYA'DAN SELAMLAR ERSİN ABİ GEÇMİŞ OLSUN....

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
SUBÜ Rektörü Sarıbıyık, 15 Temmuz’un nesiller boyu aktarılacak büyük bir ders olduğunu vurgulayarak “Vatanına, milletine, maddi-manevi değerlerine bağlı, aklını köleleştirmeyen, nitelikli nesiller yetiştirmek için her zamankinden daha çok çalışmalıyız” de
15 TEMMUZ DERSTİR SGB’DEN ‘ŞANLI DİRENİŞ’ MESAJI 15 TEMMUZ'DA ULAŞIM ÜCRETSİZ KUVVETLİ SAĞANAK UYARISI! MEYDANLARDAYIZ! COŞKUN’DAN 15 TEMMUZ MESAJI 15 TEMMUZ İKİNCİ KURTULUŞ DESTANIDIR UNUTMADIK, UNUTTURMAYACAĞIZ!

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

DARBELER VE 15 TEMMUZ DİRENİŞİ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara