STB 94 YAŞINDA


Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, Sakarya Ticaret Borsasının 94. kuruluş yıl dönümünü kutladı.

Başkan Altuğ, Ticaret Borsası’nın Adapazarlı tüccarın, zahire hububat ve un alım satımı için, “Adapazarı Zahire Borsası” adı ile Genel Borsalar Nizamnamesine bağlı olarak 18 Nisan 1925 tarihinde kurulduğunu hatırlatarak şunları dile getirdi; “İlimizde ve bölgemizde tarımsal ekonominin gelişimine yön veren, hizmet üreten ve üyelerinin rekabet gücünün artırılması için çalışan Sakarya Ticaret Borsamızın 94’üncü kuruluş yıldönümünü kutluyorum. Başta Yönetim Kurulu Başkanımız başarılı ve vizyoner çalışmalarının ilimiz tarımı ve ekonomisine katkılarının artarak devam etmesini diliyorum. Nice başarılı yıllara.”

18 Nisan 2019 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

Akgün Altuğ-Adem Sarı

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYA GAZETECİLER BİRLİĞİ’NİN BAŞKENT ZİYARETİ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara