KALBİNİ ÖDÜLLENDİR!


İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Kalp Sağlığı Haftası nedeni ile kalp sağlığı farkındalığı yaratmak amacıyla Adapazarı Kültür Merkezi önünde etkinlik düzenlendi.

Özel Doğu Marmara Sağlık Meslek Lisesi öğrenci ve öğretmenlerinin de katıldığı etkinlikte sağlıklı beslenme, düzenli fiziksel aktiviteni önemi, alkol ve sigara kullanımının zararları konusunda vatandaşlara bilgiler verildi. Stantlarda kilo ve boy oranıyla vücut kitle endeksine göre obeziteye karşı bilinçli olunması yönünde bilgiler vatandaşlarla paylaşılırken, kan basıncı ve kan şekeri ölçümlerinin önemine dikkat çekildi. İl Sağlık Müdürlüğü Bulaşıcı Olmayan Hastalıklar Birimi personeli ve sağlık lisesi öğrencileri tarafından stantlarda gün boyu tansiyon ölçümü yapıldı.

18 Nisan 2019 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Trafik dedektifleri projesi kapsamında, Arifiye Müftülüğüne bağlı yaz kuran kurslarına devam eden 439 öğrenciye, İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Eğitim Büro Görevlisi Polis Memuru Murat Ünal tarafından eğitim verildi
TRAFİK DEDEKTİFLERİNE EĞİTİM KOCAALİ YOLU ULAŞIMA KAPANDI! GÜÇLÜ İŞBİRLİĞİ İLE YARDIMLAR ARTACAK ‘İNSANCA YAŞAMAK İSTİYORUZ’ KAYA’NIN ACI GÜNÜ ‘TARIMI AYAĞA KALDIRABİLİRİZ’ HENDEK'TE AÇIK TEKLİF USULÜ İHALE KENEVİR OPERASYONU!

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYA GAZETECİLER BİRLİĞİ’NİN BAŞKENT ZİYARETİ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara