FEN LİSESİ FİNALDE!


Sakarya Cevat Ayhan Fen Lisesi Türkiye Fizy Liseler Arası Müzik yarışmasında bu sene de finale kaldı.

Ülke çapında 8 bölgede salonda seyirci karşısında 550 okulun gösterdiği performansların jüri ve halk oylaması sonuçlarıyla Geçen yıl finale kalan 30 okul arasında yer alan final yarışmasında da takdir toplayan Cevat Ayhan Fen Lisesi bu yıl da farklı bir ekibi ile 600 okul arasından 25 okulun yarışacağı finale yükseldi.
Okulun müzik öğretmeni Oğuz Özler bir yandan okul içindeki çalışmalarıyla pek çok öğrencinin enstrüman çalmayı öğrenmesini, ses eğitimini tamamlamasını, okul içindeki çeşitli müzik etkinlikleriyle kendilerini göstermesini sağlarken aynı zamanda her yıl hazırladığı bir ekip ile ulusal ve uluslararası yarışmalarda başarılar elde edilmesine öncülük ediyor.
Oğuz Özler, okul yönetiminin akademik etkinliklere ve yarışmalara gösterdiği ilgi ve katkı kadar sportif, sanatsal ve kültürel etkinliklere de destek olduğunu belirtti.

18 Nisan 2019 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
SUBÜ Rektörü Sarıbıyık, 15 Temmuz’un nesiller boyu aktarılacak büyük bir ders olduğunu vurgulayarak “Vatanına, milletine, maddi-manevi değerlerine bağlı, aklını köleleştirmeyen, nitelikli nesiller yetiştirmek için her zamankinden daha çok çalışmalıyız” de
15 TEMMUZ DERSTİR SGB’DEN ‘ŞANLI DİRENİŞ’ MESAJI 15 TEMMUZ'DA ULAŞIM ÜCRETSİZ KUVVETLİ SAĞANAK UYARISI! MEYDANLARDAYIZ! COŞKUN’DAN 15 TEMMUZ MESAJI 15 TEMMUZ İKİNCİ KURTULUŞ DESTANIDIR UNUTMADIK, UNUTTURMAYACAĞIZ!

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

DARBELER VE 15 TEMMUZ DİRENİŞİ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara