“HENDEK’İ BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ”


Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu kendisine gösterilen ilgi ve tebrik ziyaretlerine teşekkür ederek; “Hendek’in yaşayan herkesin mutlu olduğu, yaşamaktan gurur duyduğu, bir şehir olması için aralıksız çalışacağız” dedi.

ZİYARETLER DEVAM EDİYOR
Bir taraftan ziyaretçilerini kabul eden Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, diğer taraftan ilgili birimlerden brifing alıp planlamalarını sürdürüyor.
Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nu İlçe Mili Eğitim Müdürü Sabri Doğan, Şube Müdürleri Bedir Bayram, Mehmet Arslan, Halk Eğitim Müdürü Osman Yılkın, PTT Müdürü Neşe Bahar, Osmangazi Ticaret Meslek Lisesi Müdürü Aydın Dinç, Müdür Yardımcıları Uğur Karanfil, Kadir Durmaz ve öğretmenler, Yenimahalle Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Sevda Aslan, Müdür Yardımcıları Duran Sarmış, Dilek Kağızmanlı ve öğretmenler, Akşemsettin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Murat Çekiççioğlu, Müdür yardımcıları Kutluay Benli, Ali Ertürk ve öğretmenler, Eğitim Bir Sen Hendek Şube Başkanı Hakan Öztürk ve yönetimi, Hendek Genç Karadenizliler Derneği Ahmet Der ve yönetimi, Halk Bankası Hendek Şube Müdürü Funda Bozkurt ve Kızılay Hendek Şube Başkanı Sami Bağdatlı, Küçük Sanayi Sitesi esnafı ve AYK Kutlu Yapı ziyaret etti.

HERKESİN MUTLU OLDUĞU BİR ŞEHİR
Kendisini ziyarete gelen vatandaşlara teşekkür eden Başkan Turgut Babaoğlu, toplumun tüm kesimlerinin desteği ile Hendek’i Türkiye’nin örnek şehri yapacaklarını kaydetti. Başkan Babaoğlu; “İnşallah önümüzdeki süreçte şehrimiz iyi, doğru ve hayırlı olan ne ise onu yapmak için emek vereceğiz. Şehrimizin yaşam standartlarını yükseltmek temel hedefimizdir. Kıymetli idarecilerimiz, sivil toplum örgütleri ve teşkilatlarımız ile ortak bir akıl ile Hendek’i geliştirecek ve kalkındıracak hizmetleri yapacağız. Hendek’in; yaşayan herkesin mutlu olduğu, yaşamaktan gurur duyduğu, bir şehir olması için aralıksız çalışacağız” diye konuştu.

18 Nisan 2019 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
SUBÜ Rektörü Sarıbıyık, 15 Temmuz’un nesiller boyu aktarılacak büyük bir ders olduğunu vurgulayarak “Vatanına, milletine, maddi-manevi değerlerine bağlı, aklını köleleştirmeyen, nitelikli nesiller yetiştirmek için her zamankinden daha çok çalışmalıyız” de
15 TEMMUZ DERSTİR SGB’DEN ‘ŞANLI DİRENİŞ’ MESAJI 15 TEMMUZ'DA ULAŞIM ÜCRETSİZ KUVVETLİ SAĞANAK UYARISI! MEYDANLARDAYIZ! COŞKUN’DAN 15 TEMMUZ MESAJI 15 TEMMUZ İKİNCİ KURTULUŞ DESTANIDIR UNUTMADIK, UNUTTURMAYACAĞIZ!

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

DARBELER VE 15 TEMMUZ DİRENİŞİ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara