TEVER’DEN BAŞKAN ÖZTEN’E ZİYARET


AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever ve parti üyeleri Söğütlü ilçesinde incelemelerde bulundu.

Partisinin ilçe teşkilatını ziyaret eden Tever ve beraberindekiler burada yaptıkları toplantının ardından Söğütlü Belediye Başkanı seçilen Koray Oktay Özten'i makamında ziyaret etti. Özten'e çalışmalarında başarılar dileyen Tever, yaptığı açıklamada, ilçe teşkilatının birlik ve beraberlik içinde olmasından dolayı bütün seçimlerde başarı elde ettiğini söyledi.
Yerel seçimlerde de rakiplere belirgin fark attıklarını belirten Tever, "Yeni seçilen belediye başkanımız Özten ve meclis üyesi arkadaşlarımız ilçeye değişim getireceklerdir, geleceğe hazırlayacaklarına inanıyorum." dedi.
Özten de ziyaretlerinden ve desteklerinden dolayı İl Başkanı Tever'le yönetim kurulu üyelerine teşekkürlerini ileterek, hedeflerinin ilçeyi sanayi, turizm ve eğitimle örnek bir yer haline getirmek olduğunu kaydetti.

18 Nisan 2019 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
SUBÜ Rektörü Sarıbıyık, 15 Temmuz’un nesiller boyu aktarılacak büyük bir ders olduğunu vurgulayarak “Vatanına, milletine, maddi-manevi değerlerine bağlı, aklını köleleştirmeyen, nitelikli nesiller yetiştirmek için her zamankinden daha çok çalışmalıyız” de
15 TEMMUZ DERSTİR SGB’DEN ‘ŞANLI DİRENİŞ’ MESAJI 15 TEMMUZ'DA ULAŞIM ÜCRETSİZ KUVVETLİ SAĞANAK UYARISI! MEYDANLARDAYIZ! COŞKUN’DAN 15 TEMMUZ MESAJI 15 TEMMUZ İKİNCİ KURTULUŞ DESTANIDIR UNUTMADIK, UNUTTURMAYACAĞIZ!

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

DARBELER VE 15 TEMMUZ DİRENİŞİ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara