IŞIKSU’DAN AK KADINLARA TEŞEKKÜR


AK Parti İl Kadın ve İlçe Kadın Kolları Başkanları ve teşkilat üyelerini misafir eden Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, kadın kollarının seçim başarısında büyük payının olduğunu vurguladı.

AK Parti Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Varol ve teşkilat üyeleri, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’ya makamında “Hayırlı olsun” ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette konuşan Hatipoğlu, Mutlu Işıksu’nun başkanlığında özellikle kadınlara yönelik başarılı hizmetler sunulacağına olan inancını paylaşarak, “Mutlu Başkanımız Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tecrübesiyle ailelerin ve özellikle hanım kardeşlerimizin talep ve beklentilerini çok iyi biliyor. Bu doğrultuda biz değerli başkanımızın hizmetlerinden umutluyuz.” derken İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Varol ise, “Değerli Başkanımızın AK Parti belediyecilik hizmetleri çıtasını çok daha yukarılara taşıyacağına inanıyor, başarılar diliyoruz. Allah mahcup etmesin.” diye konuştu.

“FARKLI VE GÜZEL ÇALIŞMALAR PLANLADIK”
Kadın Kolları’nın öneminden bahseden ve gösterilen ilgi ve destek için teşekkür eden Başkan Mutlu Işıksu, “Kadın kollarımız, kapı kapı, ev ev dolaştılar ve bizlerin bu makamlarda şehrimize hizmet etmemize imkân sağladılar. Değerli Başkanlarımızın söylediği gibi projelerimizi hazırlarken başta kadınlar olmak üzere tüm kesimlere dokunacak hizmetlerin peşinde olduk. Hem tecrübelerimizi hem de bizlere gelen talep ve beklentileri, mevcut ve gelecekte muhtemel olabilecek ihtiyaçları dikkate alarak kadınlara yönelik farklı ve güzel çalışmalar planlıyor; mutlu edecek hizmetlerimizle teşekkür etmek istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

18 Nisan 2019 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
SUBÜ Rektörü Sarıbıyık, 15 Temmuz’un nesiller boyu aktarılacak büyük bir ders olduğunu vurgulayarak “Vatanına, milletine, maddi-manevi değerlerine bağlı, aklını köleleştirmeyen, nitelikli nesiller yetiştirmek için her zamankinden daha çok çalışmalıyız” de
15 TEMMUZ DERSTİR SGB’DEN ‘ŞANLI DİRENİŞ’ MESAJI 15 TEMMUZ'DA ULAŞIM ÜCRETSİZ KUVVETLİ SAĞANAK UYARISI! MEYDANLARDAYIZ! COŞKUN’DAN 15 TEMMUZ MESAJI 15 TEMMUZ İKİNCİ KURTULUŞ DESTANIDIR UNUTMADIK, UNUTTURMAYACAĞIZ!

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

DARBELER VE 15 TEMMUZ DİRENİŞİ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara