‘ERENLER’E SÖYLEYECEK SÖZÜMÜZ VAR’


Makamında tebrikleri kabul etmeye devam eden Başkan Kılıç, “Sanayisiyle, tarımıyla, sporuyla ve kültürüyle Erenler’e söyleyecek sözümüz var” dedi

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç makamında tebrikleri kabul etmeye devam ediyor. Her kesimden vatandaşları ağırlayarak tebrikleri kabul eden ve sorunları dinleyen Başkan Kılıç, nazik ziyaretlerinden dolayı tüm ziyaretçilerine teşekkür ettiğini ifade ederek şimdi Erenler hizmet vakti olduğunu ifade etti. Başkan Kılıç, “Şimdi halkımızın sorunlarını çözme vakti, hizmet vakti. Daha yaşanılabilir, esnafıyla, iş adamıyla bir ve beraber güçlü bir Erenler inşa edeceğiz. Sanayisiyle, tarımıyla, sporuyla ve kültürüyle Erenler’e söyleyecek sözümüz var” dedi.

KİMLER GELDİ?
MÜSİAD Şube Başkanı Yaşar Coşkun ve yönetim kurulu üyeleri, 22, 23, 24 ve 26. Dönem Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, Patronlar Platformu yönetim kurulu üyeleri, Erenler Ziraat Odası Başkanı Fehmi Özipek ve yönetim kurulu üyeleri, Sakarya Denetimli Serbestlik İl Müdürü Kenan Porgalı, Dörtyol ve Çevre Sanayicileri Derneği, Sakaryaspor’umuzun taraftar grubu ‘Tatangalar’, Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Yaşar Zımba ve yönetim kurulu üyeleri, Antrenörler ve spor dallarının il temsilcileri, Sakarya Diyanet Sen Şube Başkanı Nihat Meraklı ve yönetimi, Millet İttifakının Erenler Belediye Başkan Adayı Şemsettin Duman, Nakışlar Mahalle Muhtarı ve azaları, Erenler İlkokulu, Erenler Anaokulu ve Yücel Ballık Ortaokulu Müdürleri.

18 Nisan 2019 , Perşembe
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
SUBÜ Rektörü Sarıbıyık, 15 Temmuz’un nesiller boyu aktarılacak büyük bir ders olduğunu vurgulayarak “Vatanına, milletine, maddi-manevi değerlerine bağlı, aklını köleleştirmeyen, nitelikli nesiller yetiştirmek için her zamankinden daha çok çalışmalıyız” de
15 TEMMUZ DERSTİR SGB’DEN ‘ŞANLI DİRENİŞ’ MESAJI 15 TEMMUZ'DA ULAŞIM ÜCRETSİZ KUVVETLİ SAĞANAK UYARISI! MEYDANLARDAYIZ! COŞKUN’DAN 15 TEMMUZ MESAJI 15 TEMMUZ İKİNCİ KURTULUŞ DESTANIDIR UNUTMADIK, UNUTTURMAYACAĞIZ!

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

DARBELER VE 15 TEMMUZ DİRENİŞİ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara