FATİH’İN TOMBİK ŞAMPİYONLARI


Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği 6. gününde Hendek Yeni Spor Salonunda 6. Sınıf Kızlar Tombik Oyunu düzenlendi

Hendek Kaymakamlığı, Hendek Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Hendek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği 6. gününde Hendek Yeni Spor Salonunda 6. Sınıf Kızlar Tombik Oyunu düzenlendi.

EN BÜYÜK FATİH ORTAOKULU
Kızlar Tombik oyununda 1. Fatih Ortaokulu, 2. Atikehanım Ortaokulu, 3. Şehit Ahmet Özsoy Ortaokulu ve 4. Uzuncaorman Murat Nişancı Ortaokulu oldu. Birinci olan Fatih Ortaokulu, Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği 6. Sınıf Kızlar Tombik Oyununda İl Birinciliğine katılmaya hak kazandı. Müsabakaların ardından Hendek Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Süleyman Akıcı, Okul Müdürleri ve Okul Beden Eğitimi Öğretmenleri dereceye giren okullara kupa ve madalya takdim etti. Çocuk Oyunları Şenliği 17 Nisan 2019 tarihinde 6. Sınıf Erkekler Tombik oyunuyla Hendek yeni Spor Salonunda devam edecek

18 Nisan 2019 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYA GAZETECİLER BİRLİĞİ’NİN BAŞKENT ZİYARETİ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara