BAŞKANDAN ÖRNEK HAREKET


Pamukova Belediyesinin Saadet Partili yeni başkanı Güven Övün, kendisine gönderilen çiçekleri yetim ve öksüzler derneğine bağışladı

GENÇ BAŞKANDAN ÖRNEK DAVRANIŞ
Pamukova’da bir devri sonlandıran Belediye Başkanı Güven Övün icraatlarıyla takdir topluyor. Görevi devraldıktan sonra ilk iş olarak kiralık araç sözleşmesini iptal eden Başkan Övün, bugünde kendisine gönderilen çiçekleri Pamukova Öksüz ve Yetimler Derneği’ne bağışladı. Dernek başkanı ise gelen çiçekleri ilçe meydanına çadır kurarak satmaya başladı. Derneğe katkı olsun diye satışa çıkarılan çiçeklerden ilkini Belediye Başkanı Güven Övün satın alarak vatandaşlara örnek oldu.

ÖKSÜZ VE YETİMLERE GELİR OLSUN
Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Göreve gelmemiz ile birlikte büyük bir sevgi seli ile karşılaştık. Hemşerilerimiz bu sevgilerinin bir ifadesi olarak belediyemizi yüzlerce çiçek ile donattılar. Bizlerde vatandaşlarımızın affına sığınarak belediyemize tebrik amaçlı gönderilen bu çiçekleri hayırlı bir işte kullanmak üzere Pamukova Öksüz ve Yetimler Derneğine bağışlayarak onların dernek faaliyetleri için maddi bir gelir oluşmasını istedik. Rabbim hayırlara vesile kılsın inşallah” dedi.

17 Nisan 2019 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BAHADIR ÖZÜŞEN RÜZGARI

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara