POLİS GÖREVDE, ÇOCUKLAR GÜVENDE


Sakarya Polisi; ilköğretim, ortaöğretim ve üniversite çağındaki çocuk ve gençlerin başta uyuşturucu maddeler olmak üzere, terör nitelikli oluşumlar ile asayiş suçlarından uzak tutularak, korunmaları amacıyla aralıksız çalışıyor

Bu kapsamda Sakarya Polisi 196 okul önü ve çevresi, 42 park/bahçe, 47 internet salonu, 29 kahvehane, 16 İddia bayii ile 115 umuma açık yerde toplam 2 bin 107 kişiyi kontrol etti.
Yapılan GBT taramasında hakkında hırsızlık suçundan 4 yıl 7 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan O. O. isimli şahıs ile çeşitli suçlardan aranan 12 şahıs yakalanırken kayıp olarak aranan 1 kişi de bulundu. Şahısların üst aramalarında 1 kişinin üzerinde 1.1 gr sentetik uyuşturucu madde ele geçirilerek gerekli işlemler için polis merkezine götürüldü.
Öte yandan Sakarya Polisi çocukların, okullarına geliş gidişlerinde kullandığı okul servis araçlarında karşılaşabilecekleri her türlü olumsuzluğu önleyerek, huzur ve güven içerisinde yolculuk yapmalarının sağlanması için 240 okul servis aracını denetlerken, evrak ve donanımları eksik olan 8 araca cezai işlem uyguladı.

17 Nisan 2019 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BAHADIR ÖZÜŞEN RÜZGARI

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara