ŞAMPİYON FATİH ORTAOKULU


İl müsabakaları öncesinde ilçelerde karşılaşan okullar Geleneksek Çocuk Oyunları’nda finale kalmak için mücadele etti. Hendek’teki 5. Sınıflar Erkekler Yakan Top oyununda şampiyon Fatih Ortaokulu oldu

KIRAN KIRANA MÜCADELE
Hendek Kaymakamlığı, Hendek Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Hendek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği 5. gününde 5. Sınıflar Erkekler Yakan Top oyunu düzenlendi. Öğrencilerin kıran kırana mücadelesi sonunda Fatih Ortaokulu şampiyon olurken, Şehit Ali Gaffar Okkan Ortaokulu 2., Ziya Gökalp Ortaokulu 3. ve Atikehanım Ortaokulu 4. oldu.

KUPALAR ÖĞRETMENLERDEN
Birinci olan Fatih Ortaokulu, Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği 5. Sınıflar Erkekler Yakan Top oyununda İl Birinciliğine katılmaya hak kazandı. Müsabakaların ardından Hendek Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Süleyman Akıcı, Okul Müdürleri ve Okul Beden Eğitimi Öğretmenleri dereceye giren okullara kupa ve madalya takdim etti.

17 Nisan 2019 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ŞEHİT MURSİ’YE GIYABİ CENAZE NAMAZI

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara