TOÇOĞLU’NDAN BAŞKAN SARI’ YA ZİYARET


Sakarya Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Zeki Toçoğlu, Karasu Belediye Başkanı Av. İshak Sarı’ya tebrik ziyaretinde bulundu

Başkan İshak Sarı ile bir araya gelen Zeki Toçoğlu; “Gerek Sakarya’da gerekse ülke genelinde Cumhur İttifakımız vatandaşlarımızdan büyük destek aldı. Karasu’da da vatandaşlarımız güven ve istikrardan yana oyunu kullandı. İnşallah içerisinde bulunduğumuz yeni dönem Karasu için daha büyük hizmetlere yol açacaktır. Karasu’da Başkanlık görevine gelen İshak Sarı’yı seçimlerde adlığı sonuçlardan dolayı tebrik ediyorum ve çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.
Karasu Belediye Başkanı Av. İshak Sarı ise: “Karasu halkının bize vermiş olduğu destek ve güven bize güç veriyor. Bizler de halkımızın bize olan güven ve desteği ile ilçemizi çok daha güzel bir noktaya taşıyarak, çok daha güzel hizmetler sunmaya çalışacağız. Sayın Zeki Toçoğlu’da görevde bulunduğu 10 sene içinde hem Sakarya’ya hem de Karasu’ya büyük hizmetlerde bulundu. Bugün bizlere yapmış olduğu nazik ziyaretlerinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

16 Nisan 2019 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Trafik dedektifleri projesi kapsamında, Arifiye Müftülüğüne bağlı yaz kuran kurslarına devam eden 439 öğrenciye, İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Eğitim Büro Görevlisi Polis Memuru Murat Ünal tarafından eğitim verildi
TRAFİK DEDEKTİFLERİNE EĞİTİM KOCAALİ YOLU ULAŞIMA KAPANDI! GÜÇLÜ İŞBİRLİĞİ İLE YARDIMLAR ARTACAK ‘İNSANCA YAŞAMAK İSTİYORUZ’ KAYA’NIN ACI GÜNÜ ‘TARIMI AYAĞA KALDIRABİLİRİZ’ HENDEK'TE AÇIK TEKLİF USULÜ İHALE KENEVİR OPERASYONU!

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYA GAZETECİLER BİRLİĞİ’NİN BAŞKENT ZİYARETİ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara