GÖNÜL COĞRAFYASI YİNE GÜLÜMSETTİ


“Kütüphanesiz Okul İstemiyoruz” Projesine devam eden Gönül Coğrafyası ekibi Karslı minikleri sevindirdi.

“Kitapsız Öğrenci, Kütüphanesiz Okul İstemiyoruz” sloganı ile çalışmalarını sürdüren ekip Eskigazi Abdulhadi Cihangir İmam Hatip Ortaokuluna kitap yardımlarını gerçekleştirdi. Kitapların yanı sıra sözlük, dosya, kalem, araç-gereç vs. hediye edildi. Yapılan yardımlar ile Gönül Coğrafyası toplamda 23 il ve 30 okula ulaşmış oldu.
Hedeflerini daha da ileriye taşımak isteyen Gönül Coğrafyası koordinatörü Özcan Kocakaplan; “Minik kalpleri sevindirdiğimiz ve onların yüzünde tebessüme vesile olduğumuz için çok mutluyuz. Ekip arkadaşlarımın gerek sosyal medya gerek bire bir iletişimleri sonucu yüzlerce öğrenciye, binlerce kitaba ulaşmış olduk. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.” dedi.

16 Nisan 2019 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Trafik dedektifleri projesi kapsamında, Arifiye Müftülüğüne bağlı yaz kuran kurslarına devam eden 439 öğrenciye, İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Eğitim Büro Görevlisi Polis Memuru Murat Ünal tarafından eğitim verildi
TRAFİK DEDEKTİFLERİNE EĞİTİM KOCAALİ YOLU ULAŞIMA KAPANDI! GÜÇLÜ İŞBİRLİĞİ İLE YARDIMLAR ARTACAK ‘İNSANCA YAŞAMAK İSTİYORUZ’ KAYA’NIN ACI GÜNÜ ‘TARIMI AYAĞA KALDIRABİLİRİZ’ HENDEK'TE AÇIK TEKLİF USULÜ İHALE KENEVİR OPERASYONU!

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYA GAZETECİLER BİRLİĞİ’NİN BAŞKENT ZİYARETİ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara