GÖNÜL COĞRAFYASI YİNE GÜLÜMSETTİ


“Kütüphanesiz Okul İstemiyoruz” Projesine devam eden Gönül Coğrafyası ekibi Karslı minikleri sevindirdi.

“Kitapsız Öğrenci, Kütüphanesiz Okul İstemiyoruz” sloganı ile çalışmalarını sürdüren ekip Eskigazi Abdulhadi Cihangir İmam Hatip Ortaokuluna kitap yardımlarını gerçekleştirdi. Kitapların yanı sıra sözlük, dosya, kalem, araç-gereç vs. hediye edildi. Yapılan yardımlar ile Gönül Coğrafyası toplamda 23 il ve 30 okula ulaşmış oldu.
Hedeflerini daha da ileriye taşımak isteyen Gönül Coğrafyası koordinatörü Özcan Kocakaplan; “Minik kalpleri sevindirdiğimiz ve onların yüzünde tebessüme vesile olduğumuz için çok mutluyuz. Ekip arkadaşlarımın gerek sosyal medya gerek bire bir iletişimleri sonucu yüzlerce öğrenciye, binlerce kitaba ulaşmış olduk. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.” dedi.

16 Nisan 2019 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ÇEKİRGE HER ZAMAN SIÇRAMAZ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara