PLATFORM ŞANLURFA’DA


Sakarya Düşünce Dayanışa Platformu, peygamberler şehri Şanlıurfa’ya bir gezi düzenledi

Daha önce Şanlıurfa’da görev yapan Sakarya İl Müftüsü Hasan Açık’ın nezaretinde, şehrin tarihi ve turistik yerlerini gezen platform heyeti gittiği her yerde büyük ilgiyle karşılandı.

GEZİYE GENİŞ KATILIM
Platformun gezi heyetinde; Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, SUBÜ Rektörü Mehmet Sarıbıyık, SGK İl Müdürü Erhan Çavuş, İl Sağlık Müdürü Aziz Öğütlü, Ak Parti eski ilçe Başkanı Mustafa Ak ve Sakarya Gazeteciler Birliği Başkanı Zeki Aydıntepe ile çok sayıda iş adamı yer aldı.

SAKARYA HEYETİNE BÜYÜK İLGİ
Şanlıurfa gezisinin unutulmayacak anılar bırakan bir ziyaret olduğunu belirten Sakarya Düşünce Dayanışa Platformu Başkanı Hasan Demir, Şanlıurfa Valiliği ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ziyaretlerinde gösterilen yakın ilgiye teşekkür etti. Unutulmaz Şanlıurfa Gezisi’nin haber ve fotoğrafları yakında Yeni Sakarya’da olacak.

15 Nisan 2019 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

UNUTULMAZ BİR VALİ; MUSTAFA BÜYÜK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara